Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je sobota 23.09.2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor...
Milí čitatelia, v našom dnešnom krátkom článku propagujúcom ďalší z množstva super svetových dní by sme Vám radi predstavili ten, ktorý pripadá na 15. apríla. Možno ste o ňom už niekedy počuli od svojich známych, ktorým sú tanec, hudba, maľba či spev veľmi srdcu blízke. Presne tak, máme na mysli umelecké esá s citlivou dušou. Tak ak si myslíte alebo viete, že máte vlohy, ktoré by stálo za to rozvíjať, neváhajte sa začítať do našej ponuky skvelých umeleckých zážitkov.

Čestné miesto si u nás vyslúžil jeden z najnovších zážitkov – háremová tanečnica. Ak Vás láka orientálny tanec a máte zmysel pre exotiku a podmanivú hudbu, nie je nad čím rozmýšľať. Doprajte si tento jedinečný zážitok ešte dnes a vytancujte sa do zbláznenia. :-) Výučba orientálneho brušného tanca nie je nijak obmedzená vekovo ani postavou, tak neváhajte a zoberte so sebou aj svoju partiu a zažite niečo exotické a zmyselné. Naopak, milovníci klasiky a tradičnejších pohybov určite zaplesajú nad kurzom spoločenských tancov pre pár. Muži, zoberte svoje drahé polovičky na kurz tanca, na ktorý nikdy nezabudnú. Vy budete gentlemanom a správnym chlapom, Vaša polovička zase kráľovnou najbližšieho plesu. Vybrať si môžete zo širokej ponuky od valčíku a čardášu až po sambu alebo tango. Tomuto sa hovorí TOP ponuka.

A teraz z iného súdka. Kto radšej hýbe svojimi rukami a prstami než bokmi, zbystrite pozornosť. Naša ponuka výtvarných kurzov je taká široká, že sa nám sem ani všetky typy kurzov nezmestia do článku. :-) V každom prípade budeme radi, ak dáte olejomaľbe, akvarelovej maľbe, maľbe na drevo či oddychovému maľovaniu na tvár šancu. V každom z nás sa predsa ukrýva nejaký ten umelec, aj keď len malý, a možno práve ten Váš umelec je maliar.

Ak ste sa v našom článku stále nenašli a ten umelec vo Vašom vnútri stále neposkočil, možno teraz je ten čas. Klasiku ako tancovanie či maľovanie sme si už predstavili, sústreďme sa teraz aj na modernejšie disciplíny. Hudobní fanúšikovia s dobrými hlasivkami určite neodmietnu kurz spevu, v ktorom sa naučíte všetky správne techniky, aby sa z Vás mohol stať nový objav roka. Pre nadšencov statických obrázkov zas odporúčame niektorý z našich kurzov fotografovania. Či už si vyberiete fotenie portrétov, detí, umeleckých aktov alebo základný kurz pre začiatočníkov, nechávame na Vás. Fotky sú spomienky a pekné spomienky prinášajú radosť každému z nás, tak prečo sa nenaučiť tieto nádherné spomienky vytvárať?

Drahí Adináci, toto všetko a ešte viac na Vás čaká, ak sa rozhodnete pre niektorý z našich neuveriteľných kurzov. Darujte zážitok svojim blízkym a dáte im kúsok radosti. Nič nepoteší viac, než nezabudnuteľný zážitok spojený s našou obľúbenou činnosťou.