Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Hudobné duo
Hudobné duo

... viac info

Škola šermu
Škola šermu

... viac info

Kurz macrame
Kurz macrame

... viac info

Bubnovanie
Bubnovanie

... viac info

Bubnová show
Bubnová show

... viac info

Jazda na Nascar
Jazda na Nascar

... viac info

Speleoferata
Speleoferata

... viac info

Kurz keramiky
Kurz keramiky

... viac info

.
Dnes je streda 05.10.2022, meniny má Viera, zajtra Natália...
Októberfest! 2011Čo Vás napadne keď sa povie október a ste milovníkom piva? Októberfest!

Tento celosvetovo jedinečný festival sa tento rok konal v Mníchove už 178.krát ! Trval dva a pol týždňa a už klasicky nebol len potešením pre žalúdky, ale aj pre oči a uši.Októberfest totižto nie je len o pití piva, ale aj o krásnych ženách, kultúrnom programe a kruhu Vašich najbližších a kamarátov. Z programu určite stojí za spomenutie tradičná prehliadka kostýmov, strieľanie do vzduchu z pištolí, tradičné večere, ale aj koncerty a kolotoče.
Históriu piva nebudeme predstavovať, avšak povieme Vám zopár zaujímavostí. Cena jedného piva na tohtoročnom Októberfeste zlomila rekordy – jeden krígeľ tekutého chleba stál okolo 9 eur. Na obranu Októberfestu je treba podotknúť, že táto cena bola cenou litrového krígľa. Piť či nepiť nebolo otázkou na mieste, keďže aj fľaša minerálky stála okolo 7 eur.

Okrem iného, iPhone vyvinul pre tohtoročný Októberfest špeciálnu aplikáciu, ktorá Vám vypočíta promile z Vami zadaného množstva vypitého piva.
Na koniec snáď podotknem len toľko, že pokiaľ nie ste ochotní zaplatiť obrovské peniaze za pobyt v Mníchove, letenky a predražené pivo, môžete si obdobný luxus dopriať aj na Slovensku! Adina Vám totiž prináša jedinečné pivné kúpele, kde môžete piť do sýtosti a čľapkať sa v pive spolu s priateľmi. Nie je toto lákavejšia ponuka?

S pozdravom

Vaša ADINA - firma na zážitkyodhlasiť