Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je piatok 09.06.2023, meniny má Stanislava, zajtra Margaréta...
Októberfest! 2011Čo Vás napadne keď sa povie október a ste milovníkom piva? Októberfest!

Tento celosvetovo jedinečný festival sa tento rok konal v Mníchove už 178.krát ! Trval dva a pol týždňa a už klasicky nebol len potešením pre žalúdky, ale aj pre oči a uši.Októberfest totižto nie je len o pití piva, ale aj o krásnych ženách, kultúrnom programe a kruhu Vašich najbližších a kamarátov. Z programu určite stojí za spomenutie tradičná prehliadka kostýmov, strieľanie do vzduchu z pištolí, tradičné večere, ale aj koncerty a kolotoče.
Históriu piva nebudeme predstavovať, avšak povieme Vám zopár zaujímavostí. Cena jedného piva na tohtoročnom Októberfeste zlomila rekordy – jeden krígeľ tekutého chleba stál okolo 9 eur. Na obranu Októberfestu je treba podotknúť, že táto cena bola cenou litrového krígľa. Piť či nepiť nebolo otázkou na mieste, keďže aj fľaša minerálky stála okolo 7 eur.

Okrem iného, iPhone vyvinul pre tohtoročný Októberfest špeciálnu aplikáciu, ktorá Vám vypočíta promile z Vami zadaného množstva vypitého piva.
Na koniec snáď podotknem len toľko, že pokiaľ nie ste ochotní zaplatiť obrovské peniaze za pobyt v Mníchove, letenky a predražené pivo, môžete si obdobný luxus dopriať aj na Slovensku! Adina Vám totiž prináša jedinečné pivné kúpele, kde môžete piť do sýtosti a čľapkať sa v pive spolu s priateľmi. Nie je toto lákavejšia ponuka?

S pozdravom

Vaša ADINA - firma na zážitkyodhlasiť