Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je piatok 01.12.2023, meniny má Edmund, zajtra Bibiána...
jednotka na trhu

Ďakujeme Vám

Kvalita je slovo, ktorým sa u nás neplytvá. Presvedčte sa aj vy o najlepších službách na Slovensku.11 rokov Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam vám vieme zaručiť tie najlepšie služby.

10 000 klientov

A stále rastieme


10.000 spokojných klientov
800 zážitkov

Najväčší výber zážitkov na SR

800 overených zážitkov v našej ponuke.
136 pobočiek

Nakupujte v pohodlí

Máme pre Vás 136 odberných miest, kde si môžete vyzdvihnúť váš zážitok.poistenie union

Poistite sa

Chcete sa vyhnúť neželaným prekvapeniam? Poistite sa u nás na pobočke alebo online nazájazdy

Adinatravel.sk

S radosťou Vám oznamujeme, že naša spoločnosť sa rozrástla. Od dnešného dňa s nami nemusíte len zažívať tie najkrajšie zážitky na Slovensku, ale už aj v zahraničí. Rozrástli sme sa totiž o dcérsku firmu – Adina travel, s ktorou môžete cestovať po celom svete a pritom si užívať výhody, na ktoré ste od firmy Adina Vaše zážitky zvyknutý.letenky

Zakúpenie leteniek

Ére drahých leteniek odzvonilo. Cestujte na dovolenku lietadlom za tie najlepšie ceny. Objednajte si letenku u nás na pobočke rýchlo a bez zložitých postupov. www.adinatravel.sk


eventy ob

Eventy

Nuda na firemnom evente ?Už nikdy viac. Adrenalín, zábava, gurmánske eventy a exotický catering Vám odteraz ponúkajú širokú paletu možností, ako ozvláštniť Váš event.


vernostný program

Vernostný program

Každý bod sa počíta. Za kúpu každého zážitku získavate body, ktorých počet je určený cenou zážitku. Body si môžete uplatniť pri ďalšom nákupe . Začnite využívať výhody vernostného klubu Adina práve teraz!.