Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 28.09.2021, meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela...

LOGO adinaVážení návštevníci týchto stránok !My v Adine vieme, že staré dobré príslovie „Náš zákazník - náš pán“ je v dnešnej dobe nahrádzané alternatívou„ Môj pracovný čas - môj pán“ a vo chvíli, keď skončí pracovná doba, je zákazník odkázaný na dlhé čakanie do ďalšieho pracovného dňa.

Adina vaše zážitky s.r.o., je mladá dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá si ešte stále myslí,, že „Náš zákazník, náš pán“ je to najdôležitejšie krédo každej firmy a malo by byť dodržiavané tak, ako ho dodržujeme my – bez výnimiek a výhrad. O svojich zákazníkov sa zaujímame, pýtame sa na ich pocity a dojmy a každým dňom sa snažíme byť lepší. Nevnímame zákazníka ako potenciálny zisk, ale ako človeka s citmi a potrebami. Koniec-koncov,aj my sme predsa len ľudia.

Aby toto všetko nevyznelo len ako plané reči do vetra a aby sme Vám dokázali, že to myslíme vážne, predstavujeme Vám našu novú stránku. Je lepšia, je prehľadnejšia, ponúka viac možností ale i zábavy, možnosti zlacniť si zážitok a mnoho ďalších ! Vyskúšajte – zabavte sa – napíšte nám.

A keby ste mali predsa len nejaké otázky, neváhajte sa nás opýtať či už mailom alebo telefonicky.
S pozdravom, Vaša
ADINA vaše zážitky s.r.o.


KONTAKTUJTE NÁS :