Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 19.05.2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard...

Už nám klope na dvere jar a Veľká Noc!


Na dvere nám už zaklopala pani jar a s ňou aj blížiaca sa Veľká Noc. Obdobie, ktoré nám prináša veľa radosti a smiechu. Príroda sa opäť začala prebúdzať zo svojho zimného spánku. Stromy a kvety začínajú kvitnúť, a z vonku počuť iba spievajúcich vtáčikov, ktorý nôtia krásne piesne na každý tón.

Veľká Noc a rovnako i jar je príležitosťou na kreatívne aktivity a vytvorenie si svojich vlastných umeleckých diel. V našom kreatívnom kurze organizujeme dielňu na výrobu vlastných veľkonočných dekorác...

zobraziť viac


--------

Dovolenky - letné dovolenky


Dovolenky - letné dovolenky

,,Dovolenka ″ , každý z nás si pod týmto pojmom predstaví, že ide o čas ktorý človek trávy hlavne oddychom a relaxom. V súčasnosti sa mnohí z nás už pripravujú a vyberajú si tie najvhodnejšie miesta pre jarnú, letnú či zimnú dovolenku. Vyberajú si dovolenky a poznávacie zájazdy na miesta ktoré nikdy nenavštívili alebo naopak ich tak veľmi zaujali, že sa stále vracajú do týchto destinácii. Zaujímajú sa o dovolenky na horách, pri mori alebo do exotiky. Keďže sa ...

zobraziť viac


--------

Symptóm Voda v koši


Symptóm Voda v koši

Určite takých poznáte aj Vy. Pracujú ako strážnici, informátori, manažéri fastfoodov alebo SBSkári. Pozor! Toto zamestnanie nemusí automaticky znamenať, že daná osoba trpí symptómom Vody v koši, ale práve s týmito exemplármi sme sa už stretli. Prejavujú sa sebavedomím až do neba, pomyselnou nedotknuteľnosťou (z ich pohľadu samozrejme) a silnou aroganciou hraničiacou so správaním samičky pavúka pred párením.

Osoby „postihnuté“ týmto symptómom sa Vám snažia skaziť nálad...

zobraziť viac


--------

Povedz, čo povedať chceš a mysli to vážne


Povedz, čo povedať chceš a mysli to vážnePovedz, čo povedať chceš a mysli to vážne

Prvá úroveň –základná a stredná škola. Chodíte do školy = píšete práce = dostávate známky. V tejto nekonečnej rovnici školskej hierarchie však chýba niečo, čo pripraví deťúrence do budúceho života. Kritika alebo, ak chcete, spätná väzba. Žiak dostane zo slohu zlú známku, ale nikto mu nepovie, ako to napísať, aby dostal jednotku. Výsledok ? Deti, čo netušia ako robiť veci správne.

Druhá úroveň – vysoká škola. Študujete = sem tam pijete = obhajujete....

zobraziť viac


--------

Čo leto dalo a ešte môže dať


Čo leto dalo a ešte môže daťČo leto dalo a ešte môže daťHoci s nechuťou, predsa len musíme pripustiť, že s koncom augusta leto pomaly ale isto končí tiež. Najmä tí najmladší prežívajú koniec prázdnin a opätovný nástup do školy tragicky. A rodičia spolu s nimi – veď kolotoč ranného vstávania, vychystania ratolestí, úlohy, skúšky a vysvedčenia spôsobí, že nejeden rodič sa chytá za hlavu a peňaženku, a cíti nad končiacim letom rovnakú ľútosť, ako jeho dieťa.

Staršie študentské ročníky budú spomínať na svoje (nieke...

zobraziť viac


--------

Darček z internetu? Dobrý nápad!


Darček z internetu? Dobrý nápad!Darček pre Vás

Vianoce, narodeniny, meniny, či mnoho ďalších sviatkov počas roka. Príležitosť niekoho obdarovať sa vždy nájde. No krásne je urobiť niekomu radosť len tak, bez príčiny a bez dôvodu. Niekomu, koho máte radi a na kom Vám záleží. Neznamená to však, že musíte stráviť hodiny behaním po obchodoch a hľadaním vhodného darčeka. Vybrať darček môžete aj v pohodlí domova!

Výhody nákupu darčeka cez internet

Nakupovanie darčekov z e-shopu je omnoho jednoduchšie, ako nákupy v kamennej...

zobraziť viac


--------

Víťaz je vždy sám


Víťaz je vždy sámVíťaz je vždy sám

Skupinový stres je vždy vec žiadaná. Či už idete na štátnice, na pohovor do novej práce alebo len na stretnutie zo základnej školy. Všetci majú obavu z tých ostatných a v istom bode si navzájom začnú pomáhať. Učiť sa spolu, kritizovať vzájomné zadania alebo ohovárať ostatných kto ako pribral. V rozhodujúcej chvíli sa skupinový stres stratí a každý bojuje sám za seba. A to, čo nastáva potom, je peklo. Všetky sľuby o tom, ako budú všetci držať spolu aj po TEJ chvíli sú preč. N...

zobraziť viac


--------

Ty budeš navždy zodpovedný za všetko, čo si skrotí


Ty budeš navždy zodpovedný za všetko, čo si skrotíTy budeš navždy zodpovedný za všetko, čo si skrotíš

Psiu lásku si kupujeme za peniaze a pamlsky. Kým sú to šteniatka, ľúbi ich celá rodina, každý ich chce hladkať a hrať sa s nimi. No keď vyrastú, často sa stávajú objektom nezáujmu, raz denne im dáme žrať a tým to pre nás končí. Ich smutné oči, ktoré si vyžadujú aspoň chvíľu pozornosti ignorujeme.

Rovnaké je to s ľuďmi. Keď stretneme niekoho nového, chceme s ním byť čo najviac, dozvedieť sa o ňom všetko a zdieľať všetky jeho radosti i tr...

zobraziť viac


--------

Stránka: z 5 >>