Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Zima je ešte stále v plnom prúde a preto dávame do pozornosti novinku zaradenú medzi naše zážitky – Noc v iglu!

Zažite neopakovateľnú noc vo vlastnoručne postavenom iglu, kde na vlastnej koži okúsite život Eskimákov! Chladná noc vo svite planúceho ohníka, ktorý si svojpomocne zapálite, je tým pravým adrenalínovým zážitkom, ktorý môžete absolvovať až do konca marca.

Typickou aktivitou v zimnom období je tiež jazda na saniach. No nie len taká hocijaká! Neponúkame obyčajnú jazdu saňami, ponúkame možnosť stať sa musherom! V skratke ide o jazdu na saniach, ktoré sú ťahané psím záprahom, ktorý si môžete vyskúšať ovládať pod vedením skúseného inštruktora. A to všetko v prekrásnom prostredí Donovál!

Ak Vám slovo snowkiting nič nehovorí, nemajte obavy, radi Vám tento pojem objasníme. Ide o spojenie lyžovania či snowboardingu so surfovaním, plachtením a skateboardingom do jedného extrémneho športu. Ide však o bezpečný šport, ktorý je jednoduchý na naučenie sa. Posuňte klasické lyžovanie či snowboarding na nový level!

Pre tých, ktorým však sneh nevyhovuje, odporúčame zavítať do Vysokých Tatier na kvalitný relax a vychutnať si príjemné chvíle v kvalitnom wellness hoteli.

Vysoké Tatry sú krásne nielen v lete, ale aj v zime, o čom sa môžete presvedčiť priamo z oblakov s naším letom balónom letom balónom ponad podhorie Vysokých Tatier, ktorý je možné realizovať aj počas zimných mesiacov.