Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Leto skončilo, škola volá ...Slnko, teplo, kúpaliská, festivaly, dovolenky, zážitky, nové lásky, priateľstvá, skúsenosti ... Mohol by som menovať donekonečna, čo všetko pre mňa symbolizuje leto, ale bohužiaľ aj to sa muselo raz skončiť (no nevešajme hlavy, za pár mesiacov je tu ďalšie – možno ešte lepšie :).

Teraz sa väčšine študentov začína nový školský rok, vysokoškoláci majú ešte nejaké tie týždne na oddych, ale tiež sa im blížia povinnosti. Pre normálne zamestnaných ľudí to asi až taký veľký rozdiel nebude, dovolenka je čo chvíľa vyčerpaná a treba počkať do budúceho roka. Viem, znie to dosť skepticky ako to píšem, ale vždy záleží len na uhle pohľadu. Tiež si môžete povedať, že napriek všetkým starostiam a povinnostiam to budú super dni, plné nových skúseností a životných príhod, ktoré si samozrejme môžete spríjemniť aj s portálom www.darcekyazazitky.sk, pretože ponúkame naozaj veľké množstvo zážitkov, ktoré Vás určite potešia alebo trochu vytrhnú z domáceho a pracovného stereotypu.

Podľa mňa si treba užívať každý deň Vášho života. Samozrejme, že každý má svoje povinnosti. Ale keď sa stále naháňame za prácou, za povinnosťami, za peniazmi, za .... Tak je dosť možné, že nám utekajú tie krásne okamihy života a začneme byť skeptickí a na všetko sa pozerať s čiernymi okuliarmi. Potom nemôže byť človek šťastný. Sám viem, že nie vždy je to také jednoduché, ako to tu píšem, ale na druhú stranu sa snažím si spríjemniť život, keď sa dá. Niekedy stačí naozaj maličkosť, odísť na dva dni na chatu, ísť s kamarátmi na super výlet alebo zakotviť v príjemnej krčmičke a rozprávať sa dlho do noci. Poprípade aj dobrá a výdatná večera v peknom prostredí nie je na zahodenie. Hovorím o veciach nie každodenných, no dostupných, ktoré sú svojím spôsobom neobyčajné, lebo narúšajú našu každodennú rutinu. Spôsobov ako si spríjemniť život je naozaj veľa, jedným je aj dovolenka, ktorá Vás doslova vytrhne z prostredia a dovolí Vám aspoň na pár dní snívať.

Tak nevešajte hlavy, prosím Vás, že slnko zájde. Každé ročné obdobie má nejaké čaro – aj jeseň, zima či jar. Vždy sa nájde niečo výnimočné, čo Vám ponúka, len si to treba čo najviac užiť.

Tím spoločnosti Adina Vám ďakuje za prejavenú dôveru a dúfa, že aj naďalej bude spríjemňovať Váš život zážitkami.

Vaša ADINA