Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 19.05.2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard...
Zbrojný pasUrčite ste už niekedy videli Jamesa Bonda a aspoň kúskom duše ste zatúžili zažiť to, čo on. Všetky tie tajné akcie, moderné technológie pekne vyzerajú na televíznej obrazovke, ale máte odvahu chytiť skutočnú zbraň do ruky a ísť si zastrieľať? Skúsiť si aké to je triafať na terč? Podmienkou na absolvovanie tohto zážitku je mať minimálne 21 rokov*.

Na začiatku zážitku prebehne inštruktáž o základoch konštrukcie a činnosti strelných zbraní a streliva spojená s teóriou streľby. Celkovo budete poučený o bezpečnej manipulácii so zbraňou a o zásadách bezpečnosti na strelnici. Bezpečnosť je prvoradá.
Nakoniec samozrejme bude streľba s ostrými nábojmi. Až 100 ostrých nábojov máte k dispozícii aby ste si vyskúšali svoje schopnosti. V cene je aj poistenie počas celého trvania zážitku.

Zážitok je vhodný pre jednu až dve osoby. Doba trvania je päť hodín, tak sa nezabudnite dobre obliecť a obuť. Je to vynikajúci tip na darček pre niekoho, kto sa chystá na skúšku, ktorú je potrebné zložiť pre získanie zbrojného pasu alebo niekoho kto si potrebuje trochu vyčistiť hlavu a tento spôsob pokladá za vhodný. Realizácia zážitku je podľa dohovoru, ale maximálne 3 týždne pred skúškou.

Ak Vás tento zážitok zaujal, tak zadajte do vyhľadávača na našej stránke www.darcekyazazitky.sk „Príprava na zbrojný pas“ a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť a v prípade záujmu si môžete zážitok objednať. V ponuke máme samozrejme aj iné zážitky spojené so zbraňami ak by vás tento úplne neoslovil. Veríme, že aspoň jedným sme sa do Vášho záujmu trafili...

*v zmysle zákona č. 190/2003 Z.z,