Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je streda 04.10.2023, meniny má František, zajtra Viera...
Zbrojný pasUrčite ste už niekedy videli Jamesa Bonda a aspoň kúskom duše ste zatúžili zažiť to, čo on. Všetky tie tajné akcie, moderné technológie pekne vyzerajú na televíznej obrazovke, ale máte odvahu chytiť skutočnú zbraň do ruky a ísť si zastrieľať? Skúsiť si aké to je triafať na terč? Podmienkou na absolvovanie tohto zážitku je mať minimálne 21 rokov*.

Na začiatku zážitku prebehne inštruktáž o základoch konštrukcie a činnosti strelných zbraní a streliva spojená s teóriou streľby. Celkovo budete poučený o bezpečnej manipulácii so zbraňou a o zásadách bezpečnosti na strelnici. Bezpečnosť je prvoradá.
Nakoniec samozrejme bude streľba s ostrými nábojmi. Až 100 ostrých nábojov máte k dispozícii aby ste si vyskúšali svoje schopnosti. V cene je aj poistenie počas celého trvania zážitku.

Zážitok je vhodný pre jednu až dve osoby. Doba trvania je päť hodín, tak sa nezabudnite dobre obliecť a obuť. Je to vynikajúci tip na darček pre niekoho, kto sa chystá na skúšku, ktorú je potrebné zložiť pre získanie zbrojného pasu alebo niekoho kto si potrebuje trochu vyčistiť hlavu a tento spôsob pokladá za vhodný. Realizácia zážitku je podľa dohovoru, ale maximálne 3 týždne pred skúškou.

Ak Vás tento zážitok zaujal, tak zadajte do vyhľadávača na našej stránke www.darcekyazazitky.sk „Príprava na zbrojný pas“ a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť a v prípade záujmu si môžete zážitok objednať. V ponuke máme samozrejme aj iné zážitky spojené so zbraňami ak by vás tento úplne neoslovil. Veríme, že aspoň jedným sme sa do Vášho záujmu trafili...

*v zmysle zákona č. 190/2003 Z.z,