Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je piatok 09.06.2023, meniny má Stanislava, zajtra Margaréta...
Jazda na Audi R8Chcete si dopriať pohodlnú jazdu v luxusnom aute? Ak áno, tak veľmi radi vám sprostredkujeme zážitok, v ktorom budete mať šancu zajazdiť si na aute značky Audi. Jedná sa o jazdu v Audi R8, ktoré splní všetky vaše očakávania a prehodnotí vzťah k celej „Audi rodine“ (samozrejme v pozitívnom smere). Predsa maximálna rýchlosť 301 km/h – čo si myslím, že je už naozaj viac než dosť, zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,6 sekundy, 8 valcov, výkonný motor vo forme 309 kw (+ objem 4163 cm3 a krútiaci moment 430 Nm) už napovedá, že sa jedná o kvalitné auto, na ktorom bude potešenie jazdiť.
Ak máte záujem o jazdu na Audi R8 (samozrejme v ponuke máme aj iné, naozaj kvalitné a dobré autá), stačí kliknúť na www.darcekyazazitky.sk a do vyhľadávania zadať „Jazda na Audi R8“. Ak týmto darčekom chcete prekvapiť niekoho iného, ponúkame aj možnosť zabalenia do darčekovej krabičky v rôznych farbách (zlatá, sivá, červená, modrá, biela, hnedá).

Myslím si, že podarovať takúto jazdu je naozaj niečo ojedinelé a originálne, zároveň ju ponúkame aj v dostupnej cene (viac sa samozrejme dozviete na našej stránke). Aby som nezabudol pripomenúť, jediné čo sa od vodiča vyžaduje je: vek 18 rokov + musí byť držiteľom platného vodičského oprávnenia skupiny B. A to najdôležitejšie - aby nebol pod vplyvom alkoholických alebo iných látok. Bezpečnosť je prvoradá.

Doprajte si chvíľu oddychu a jazdu v aute, ktoré ste ešte pravdepodobne nemali možnosť šoférovať (ešte lepšie je dopriať túto jazdu osobe, ktorú máte radi). Keďže náš zážitok sa koná v Prahe a jej okolí, je to ideálne spojiť s výletom do hlavného mesta našich susedov. Predsa ako sa hovorí: „V Praze, blaze...“.

Prajeme vám príjemne strávené chvíle.