Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 26.02.2024, meniny má Alexander, zajtra Zlatica...
Jazda na Audi R8Chcete si dopriať pohodlnú jazdu v luxusnom aute? Ak áno, tak veľmi radi vám sprostredkujeme zážitok, v ktorom budete mať šancu zajazdiť si na aute značky Audi. Jedná sa o jazdu v Audi R8, ktoré splní všetky vaše očakávania a prehodnotí vzťah k celej „Audi rodine“ (samozrejme v pozitívnom smere). Predsa maximálna rýchlosť 301 km/h – čo si myslím, že je už naozaj viac než dosť, zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,6 sekundy, 8 valcov, výkonný motor vo forme 309 kw (+ objem 4163 cm3 a krútiaci moment 430 Nm) už napovedá, že sa jedná o kvalitné auto, na ktorom bude potešenie jazdiť.
Ak máte záujem o jazdu na Audi R8 (samozrejme v ponuke máme aj iné, naozaj kvalitné a dobré autá), stačí kliknúť na www.darcekyazazitky.sk a do vyhľadávania zadať „Jazda na Audi R8“. Ak týmto darčekom chcete prekvapiť niekoho iného, ponúkame aj možnosť zabalenia do darčekovej krabičky v rôznych farbách (zlatá, sivá, červená, modrá, biela, hnedá).

Myslím si, že podarovať takúto jazdu je naozaj niečo ojedinelé a originálne, zároveň ju ponúkame aj v dostupnej cene (viac sa samozrejme dozviete na našej stránke). Aby som nezabudol pripomenúť, jediné čo sa od vodiča vyžaduje je: vek 18 rokov + musí byť držiteľom platného vodičského oprávnenia skupiny B. A to najdôležitejšie - aby nebol pod vplyvom alkoholických alebo iných látok. Bezpečnosť je prvoradá.

Doprajte si chvíľu oddychu a jazdu v aute, ktoré ste ešte pravdepodobne nemali možnosť šoférovať (ešte lepšie je dopriať túto jazdu osobe, ktorú máte radi). Keďže náš zážitok sa koná v Prahe a jej okolí, je to ideálne spojiť s výletom do hlavného mesta našich susedov. Predsa ako sa hovorí: „V Praze, blaze...“.

Prajeme vám príjemne strávené chvíle.