Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...

Zažite letecký simulátorNa stránkach Adiny Vám často prinášame jedinečné ponuky, ktoré sú spojené aj s lietaním. Niekedy ide o vyhliadkové lety, inokedy o akrobatické zážitky v lietadle.
Takýto zážitok však nie je pre každého. Veľa ľudí ešte nikdy neletelo, prípadne má strach ihneď vyskúšať adrenalínový let.

Zážitok v leteckom simulátore, ktorý Vám teraz ponúkame, je výborná možnosť vyskúšať si aspoň sprostredkovane letecké podmienky. Tentoraz však nebudete iba pasažierom, budete pilotovať.

Ak ste úplným nováčikom, samozrejmosťou je inštruktáž. Prípadne môžete prvé pokusy zahájiť priamo „vo vzduchu“ alebo s naštartovaným lietadlom na dráhe. Pokročilých čaká taktiež inštruktáž. No a ak patríte k profesionálom a chcete sa takto zabaviť, môžete si vybrať zložité simulácie, kde budete stíhačku ovládať od štartu až po pristátie.

Medzi vybranými lokalitami sú Švajčiarsko, Alpy, Karibik, pobrežie Severnej Ameriky, alebo Vysoké Tatry. Všetky miesta sú fotorealistické, čiže Váš zážitok sa veľmi priblíži realite.
Či už bolo Vaším detským snom stať sa pilotom, alebo chcete len vyskúšať, či zvládnete let, letecký simulátor je to pravé pre Vás.
Viac nájdete na www.darcekyazazitky.sk