Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...

Zábavné odvetvia v čase pandémie
Kým niektoré odvetvia zažívajú zlaté časy, väčšina podnikateľských činností čelí recesii. Počas tohto obdobia sme ukázali spolupatričnosť a empatiu pri šití rúšok, pomoci seniorom alebo distribúciou učiva do komunít bez internetu, no aj frustráciu a nedôveru v mnohých ohľadoch.

Čo nás všetkých spája, je obmedzená mobilita a je viac než jasné, že všetci sa potrebujeme zúfalo vrátiť do bežného života. Keď sme nevedeli, čo robiť a ako tráviť voľný čas pri nekonečných možnostiach, teraz by sme si vychutnali kávu s priateľmi a prechádzku preľudneným mestom ako nikdy predtým.

Čo možno môžeme urobiť je nestratiť samých seba, radosť zo života a nájsť si každý deň malý dôvod na úsmev. A možno si zaumieniť väčší ciel, ktorý budete stále vidieť na konci tejto sychravej a šedej cesty a vtedy, keď to už bude za nami alebo aspoň svitať na lepšie časy, sa bude môcť naplniť.

Nesmierne nás mrzí, že čerpanie zážitkov a vaša radosť z nich je obmedzená, práve to je pre nás najväčšou odmenou za našu prácu. Aj napriek tomu by sme vás nikdy nepripravili o zážitok a radosť, preto každému nášmu klientovi poskytujeme individuálne riešenia a garantujeme neprepadnutie možnosti vyčerpať si svoj darčekový poukaz. Veríme, že všetko zlé sa na dobré obráti. Ak by ste hľadali svetlý bod, na ktorý sa môžete tešiť, až to všetko skončí, určite navštívte našu stránku, spravíte buď sebe alebo niekomu inému dvojitú radosť, prvýkrát, keď uvidí svoj darčekový poukaz a druhýkrát, keď si svoj zážitok naplno vychutná. A možno ešte nespočetnekrát pri každej milej spomienke.

Ak by ste mali chuť hneď teraz niečo zažiť vyskúšajte mushing – jazdu psím záprahom, zážitkové bagrovanie (v závislosti od počasia) alebo ak Vám lekár odporučí liečebné kúpele, prípadne cez poisťovňu, na pobyt môžete nastúpiť aj v tomto období, preto Vám ponúkame široký výber liečebných kúpeľov.


S prianím príjemných dní

váš team Adina