Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

Kurz kováčstva
Kurz kováčstva

... viac info

.
Dnes je piatok 31.03.2023, meniny má Benjamín, zajtra Hugo...
Už prichádza šum vianočného obdobia. Farebné lístia vystriedajú prvé vločky, mestá sa zaplnia tisíckami vianočných svetielok a melódií vianočných kolied. S vianočným obdobím často pribúda aj stres spojený s nedostatkom nápadov na vianočné darčeky pre svojich najbližších. Často si lámete hlavu nad tým, čo komu podarovať aby ho darček potešil. Avšak, skúšali ste darovať zážitok? Ak ste si odpovedali na túto otázku, že nie, neskúšali, je čas to zmeniť! Darujte svojim blízkym nezabudnuteľný vianočný darček v podobe zážitku.

Páči sa Vám tento nápad ale neviete zrovna aký zážitok darovať. Nebojte, my Vám poradíme.

Máte vo svojom okolí milovníka psíkov, potešte ho, darujte mu nezabudnuteľnú jazdu psím záprahom. Len si to predstavte, ako sa Váš priateľ vezie na saniach ťahanými nádhernými haskáčmi cez zasneženú krajinu. Nádhera!

Myslíme aj na milovníkov adrenalínu a pocitu nebezpečenstva. Môžete pokúsiť aj adrenalínovejšiu jazdu, kde sa stanete šoférom snežného skútra. Verte, že zažijete adrenalín v krvi, ktorý Vás aj pri mrazivom počasí dokáže zohriať.

Stále si vravíte, že to nie je to pravé, čo hľadáte a radšej by ste niekomu dopriali relax a oddych plný leňošenia v posteli s teplými vianočnými ponožkami, chutným čajom a s výhľadom na zasneženú zjazdovku. Určite, už len pri pozeraní na zjazdovku by sa Vám zachcelo lyžovať a trošku si do leňošenia dopriali aktívny relax na super zjazdovke, kde si parádne zalyžujete. Hmmm... Výhľad cez okno na zasneženú krajinu je určite čarovný ale ešte čarovnejšie by bolo letieť balónom a z výšky sa dívať na to biele čaro, ktoré tu zanechala naša pani zima.

Neváhajte, Vianoce sú tu každým dňom bližšie a bližšie, obdarujte svojich blízkych zážitkom, na ktorý nikdy nezabudnú.