Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Vianočné darčeky[url_self=vianocedarceky.skčné darčeky[/url]


Konečne prichádza čas Vianoc. Čas, kedy by mala byť rodina pokope, aby utužila vzťahy. Čas darčekov, zmierení, ticha a pokoja. Určite ste si všimli reklamy vo veľkých hypermarketoch, ktoré tam boli od začiatku októbra. My sme sa namiesto toho snažili pre Vás vymyslieť nové zážitky, ktorých sa budete môcť zúčastniť. Momentálne poskytujeme vyše 545 zážitkov, ktoré čakajú len na Vás.

Tešíme sa, že nám zostávate verní, pričom naša základňa fanúšikov sa neustále rozširuje. ADINA stránka na facebooku má už vyše tisíc fanúšikov, za čo Vám skutočne ďakujeme. Ak by ste nás chceli podporiť, tak môžete navštíviť túto stránku na adrese:


[url_blank=www.facebook.comÁŽITKY-sro/129449739080?ref=ts&fref=ts]Facebook fan page [/url]

Dovolili sme si vybrať pre Vás pár zážitkov, ktoré by Vás mohli v tomto predvianočnom období zaujať. Stačí zadať kľúčové slová do vyhľadávača na našich stránkach a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť a zároveň si môžete naše zážitky objednať.

Ako prvý z darčekov sme vybrali LET BALÓNOM V ALPÁCH - prelet Álp, ktorý obsahuje let balónom cez Alpy do Talianska, nocľah s raňajkami v Taliansku, transport späť na miesto štartu a samozrejme poistenie a poplatky. Rezervácia zážitku je minimálne jeden týždeň vopred, tak neváhajte a navštívte naše stránky kde sa dozviete viac.

Druhý zážitok bude skôr orientovaný na ženy. Jedná sa o Dámsku jazdu v Bojniciach. Vychutnajte si, že na izbe Vás bude čakať šampus s bonboniérou. Absolvujete jazdu na koni alebo navštívite Bojnický zámok. Zároveň sa zúčastnite obhliadky múzea praveku a môžete si dopriať vo voľnom čase masáž . Samozrejmosťou je vysoko rýchlostný internet a pohodlné papučky so županmi na izbe. Užite si svoj víkend relaxujte so svojimi priateľkami.

Posledný zážitok je asi určený skôr pre mužov. Nakázala Vám manželka poupratovať a Vám sa nechce? Teraz je tu riešenie. Hodinová manželka vyrieši všetky domáce práce, od umývania riadov, čistenie prachu až po umývanie okien. Potom zase odíde a Vy máte opäť ten Váš chlapský kľud. Od hodinovej manželky môžete očakávať: obstarávanie nákupov, umývanie okien, balkónov, vypratie , povešanie prádla, žehlenie, bežné kompletné upratanie domácnosti , starostlivosť o domácich miláčikov. Vaše problémy s upratovaním sú razom vyriešené.

Dúfame, že sme Vás opäť upútali našou ponukou a pevne veríme, že predvianočný zhon s kľudom zvládnete. Prajeme Vám veľa šťastia.
Vaša Adina