Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Veľká juhoamerická expedíciaČo si predstavíte pod pojmom Južná Amerika? Mestá ako Peru, Bolívia, Čile, Južná Patagónia, Argentína, Uruguaj, Paraguaj, Brazília a Rio de Janeiro? Lebo ak áno, tak tieto všetky mestá „vám ponúkame“. No teraz bližšie k zážitku, ponúkame vám až 26 dňovú expedíciu počas ktorej budete mať šancu spoznať a „okoštovať“ Južnú Ameriku. Samozrejme, že Južná Amerika je hlavnou témou tohto zážitku, no druhou možno rovnako dôležitou je tých 26 dní. 26 dní je naozaj veľa, skoro mesiac. Kedy ste si naposledy spravili voľno, ale myslím také ozajstné voľno. Nemyslím tým predĺžený víkend, ani večerný výlet s rodinou na kúpalisko. Proste vypnúť a vynechať na chvíľu každodenný stereotyp. Ak už dlho nie a zároveň vás zaujíma Južná Amerika, možno teraz je ten správny čas. Na stránke www.darcekyazazitky.sk stačí vyhľadať zážitok pod názvom - Veľká juhoamerická expedícia.

26 sa dní sa nedá jednoducho opísať do pár viet a je lepšie raz vidieť ako tisíc krát počuť, no aj tak načrtnem čo budete mať možnosť vidieť a spoznať počas týchto dní.

Známe mestá ako
- Santiago de Chile – najeurópskejšie mesto Južnej Ameriky
- Buenos Aires – noblesné mesto s parížskym nádychom + budete mať možnosť vidieť najširšiu ulicu sveta so symbolom mesta
- Rio de Janiero – synonymum zábavy, samby či caipirinhe
- Arika - večné mesto jari v severnom Čile, ktoré sa pýši titulom najsuchšieho mesta sveta

A samozrejme môžete vidieť aj iné zaujímavé miesta ako napríklad
- posledné žijúce inkské mesto – Ollantaytambo
- Machu Picchu, do ktorého je vstup už dnes limitovaný. Chrám Slnka, Kráľovská hrobka, dômyselné systémy vodovodov a stovky kamenných terás dokonale začlenených do neporušenej prírody
- socha Krista
- fakultatívny celodenný výlet k najvyššej hore Južnej Ameriky – Aconcagua
- prezidentský palác pri rieke Paraguaj a tradičné výrobky Indiánov Guaraní
Ešte by som rád dodal že v meste Montevideo budete ubytovaní v 4* hoteli – čo je samozrejme v cene. Toto všetko a samozrejme oveľa viac môžete zažiť. Stačí kliknúť, objednať zážitok (aspoň mesiac vopred) a užiť si to.

Ďakujeme za dôveru