Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Drahí Adináci, milé zamilované duše.

Sviatok svätého Valentína asi netreba nikomu predstavovať, však ? 14. február – deň plný lásky, kedy si zamilovaní vymieňajú sladké vyznania o ich nekonečnej láske. Aj preto sa tento sviatok nazýva občas „Deň zaľúbených“. Je symbolom lásky, vernosti, spoločného života, či oddanosti. Hlavne muži (ale, samozrejme, aj ženy) majú vo zvyku robiť obrovské gestá pre svoje drahé polovičky. Drahé, romantické večere, nóbl darčeky v podobe príveskov, náramkov či prsteňov a mnohé, mnohé ďalšie. Práve preto sme si pre Vás aj my pripravili niekoľko zaujímavých darčekov, ktorými určite nešliapnete vedľa.

Začneme niečím jednoduchším, ale za to veľmi romantickým - Valentínska ochutnávka vína v Doľanoch. Ako lepšie stráviť deň, než degustáciou skvelého vínka so svojou milou alebo milým? Pre klasických romantikov zase máme v ponuke Valentínsku večeru v Košiciach v luxusnom prostredí, ktorej neodolá nik. Ak by ste to však chceli pozdvihnúť na vyššiu úroveň a vytiahnuť sa, určite odporúčame Romantickú večeru na Sliezskom dome – Tatry, hory, príroda, jednoducho žiadne kompromisy.

A to je len niekoľko príkladov ideálneho romantického večera na Valentína. Okrem iného Vám ponúkame aj rôzne pobyty v známych, profesionálnych hoteloch po celom Slovensku, kde nebude chýbať napríklad trojchodová večera pri sviečkach. Ak však nie ste človekom konvencií, nájdete u nás aj viac individuálne zážitky. Ak si myslíte, že Vašu polovičku poteší útek z Escape Room, intenzívny kurz maľovania či streľba z rôznych druhov zbraní na strelnici, nech sa páči. Predstavivosti sa medze nekladú. Podstatné je, aby ste si tento výnimočný deň perfektne užili a venovali sa len sami sebe – bez detí, bez stresu, bez problémov.
valentin balicky


sliezky dom


košice valentín


dolany
text