Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
V tieni šapitó - 30.06.2011Život v tieni šapitó nie je veru med lízať, avšak každý jeden člen akéhokoľvek cirkusu by Vám povedal, že tento život by za nič na svete nevymenil.

Keď sme videli predstavenie cirkusu Medrano v Trnave, pomysleli sme si, že sa im vlastne ani nečudujeme. Cirkus Medrano je bez ostychu jedným z najlepších cirkusov na svete, na prestížnych oceneniach cirkusov získal rovno trikrát prvé miesto. V týchto dňoch chodí po Slovensku, spolu so svojimi 85 kusmi zverov z rôznych končín sveta – tigre, žirafy, pštrosy, byvoly, slony, kengury, kone, lamy... Mohli by sme ich vymenovávať snáď donekonečna. Okrem jedinečného predstavenia s trvaním takmer dvoch hodín, má každý návštevník možnosť si zverinec cirkusu prezrieť, pohladkať či odfotiť sa s ním.

Samotné predstavenie obsahuje zrejme všetky klasické cirkusové čísla, od klaunov, žonglovania až po artistky a hadie ženy, ale aj čísla, ktoré inde neuvidíte, napríklad motorkárov v malej kovovej guli.
Samozrejme, cirkus Medrano nie je žiadnym nováčikom medzi cirkusmi, založený bol už v roku 1876 a dodnes patrí rodine Casartelli, ktorá ho aj založila.

Preto, ak si nájdete aspoň jedno voľné poobedie, jednoznačne odporúčame tento cirkus navštíviť. Jeho návšteva bude totiž zážitkom na celý život. :)

S pozdravom, Váš tím
Adina – firma na zážitky s.r.o.