Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Testujeme - pre Vás zážitky

Testujeme - pre Vás zážitkyTestujeme pre Vás naše zážitky a začneme zhurta – 6-dňový pobyt v Rakúskych Alpách Letný romantický balíček . Otestovala ho kolegyňa z nášho skvelého tímu a prinášame Vám jej necenzurovaný pohľad na to, ako to tam vyzerá.

„Rozhodli sme sa s mužom užiť si nejaký výlet a keďže milujem Rakúsko a všetko rakúske, voľba bola jasná. Do hotela sme prišli popoludní a priznám sa, napriek tomu, že nemecky viem, mala som z toho trošku strach. O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď na nás personál hotela spustil po slovensky. Skvelé!

Ubytovali sme sa v krásnej izbičke a ako typickí turisti, šup ho do wellnessu. Saunu sme nevyužili, ale ten bazén ! Obrovský bazén s výhľadom do doliny, neviem si ani predstaviť aké úžasné v ňom musí byť plávať, keď je nasnežené (v dobe nášho pobytu bolo ešte pomerne teplo).

Po wellnesse sme boli hladní jak vlci, ešte že sa podávala večera. Švédske stoly mám rada, môžem si dať z každého rožku trošku a obsluhujúci personál bol tiež veľmi milý. Výhľad nemohol chýbať ani tu, údolie vyzeralo úžasne. A tie jedlá! Keď tam zavítate, nezabudnite si dať rezance s makom („Mohnnudeln“) – už dlho som nič také dobré nejedla.

Ak máte chuť sa športovo vyžiť, môžem len odporučiť túry po okolí, ktoré sme absolvovali aj my. Okrem letných výletov všade po okolí sa tu v zime lyžuje, ale vraj je to skvelé stredisko pre milovníkov adrenalínových jázd na bicykli, keďže tu majú špeciálne upravené dráhy.

Celkovo hodnotím zážitok ako veľmi vydarený a určite sa sem s mužom ešte vrátime!“