Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Sviatok zaľúbených!

Už klope na naše dvere sviatok zaľúbených. Každý jeden z nás túži po láske a priateľstve v podobe bozkov či objatí, ktoré z nás prebúdzajú tie najkrajšie pocity. Prečo teda neprežiť v tento deň lásku ešte intenzívnejšie? Tento deň Vám nemusí pripomínať lásku medzi zaľúbencami, ale môže symbolizovať lásku medzi rodinami, priateľmi, rodičmi a ich deťmi.

Premýšľate nad originálnym darčekom pre Vašu drahú polovičku a nenapadá Vás originálny darček? Netreba behať po nákupnom centre a hľadať ten najdrahší darček. Svoju lásku môžete prejaviť rôznymi spôsobmi.

My Vám ponúkame darček v podobe zážitku, s ktorým potešíš svoju milú polovičku a prežijete najkrajší spoločný deň. Zastavte sa a vyberte si zážitok z našej ponuky, venujte tento deň iba sebe a Vašej milujúcej osobe.

Túžite využiť tento deň naplno a posunúť Váš vzťah o level vyššie? Povedzte si najkrajšie vyznanie lásky a nasaďte snubný prsteň svojim nežným polovičkám v oblakoch pri západe alebo východe slnka s výhľadom na nádhernú krajinu. Verte, budete sa cítiť ako v oblakoch.


Ak je pre Vás tento zážitok moc adrenalínový, máme tu pre Vás niečo iné! Doprajte si zásnuby ako z rozprávky. Na pár dní sa budete cítiť ako princ s princeznou.

Túžite po oddychu? Rozmaznávať sa vo wellness alebo degustovať víno? Doprajte si súkromie a vyrazte na romantický pobyt pre dvoch.

My Vám z našej ponuky ponúkame:
- Zásnuby v balóne - https:/bit.ly/33soNI1
- Zásnuby na zámku Vígľaš - https:/bit.ly/3nHmKXs
- Gurmánska noc na zámku - https:/bit.ly/3ImV02c
- Srí Lanská romantika na zámku -https:/bit.ly/3Aeoj46
- Wellness víkend pod Tatrami - https:/bit.ly/33xFC40
- Ochutnávka tokajských vín s ubytovaním - https:/bit.ly/32gU1kx