Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je sobota 23.09.2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor...
Bolesť hlavy po pracovnom dni strávenom pri počítači, stuhnuté svaly, chrbtica, nemožnosť hýbať rukami alebo nohami, ťažkopádne otáčanie krkom, svalovica... Tieto pocity raz zažil snáď každý jeden z nás. Či chceme alebo nechceme, bolesť ľudského tela jednoducho patrí k životu a jedného dňa nám bude spôsobovať problémy. Otázkou je, či to necháme tak a nebudeme sa tým ďalej zaoberať, alebo rázne zakročíme a dáme bolesti zbohom. Svetový deň proti bolesti, ktorý si pripomíname každý rok 11. októbra, vysiela jednoznačnú správu – bolesti stop!

Nenechajte svoje telo trpieť a doprajte si kvalitnú masáž na úľavu od bolesti. V ponuke máme rôzne typy masáží podľa Vašich špecifických požiadaviek – relaxačné masáže na uzdravenie tela alebo mysle, masáž chrbta alebo bylinkovú relaxačnú masáž. Stačí si vybrať to pravé orechové pre Vás a odovzdať svoje telo do rúk odborníkov, ktorí Vám pomocou svojich zázračných rúk urobia s telom poriadok a navrátia vnútornú rovnováhu. Pre fanúšikov exotických masáží máme na výber z klasickej alebo aromatickej thajskej masáže a masáže lávovými kameňmi. Milovníci sladkého zase určite neodmietnu špeciálnu čokoládovú alebo medovú masáž. No a na záver to najlepšie – ak chcete potešiť nielen seba, ale aj svoju polovičku, obdarujte ju zážitkom v podobe párovej masáže. Spolu si vyberiete presný typ, o ktorý budete mať záujem, a môžete sa ponoriť do absolútnej relaxácie a oddychu.

Prineste svojmu telu niečo nové, nepoznané, s pozitívnymi blahodarnými účinkami. Buďte iniciatívni a prekvapte svojich blízkych takýmto oddychovým darčekom. Veď predsa - čo dokáže vzpružiť viac než kvalitná masáž?