Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Bolesť hlavy po pracovnom dni strávenom pri počítači, stuhnuté svaly, chrbtica, nemožnosť hýbať rukami alebo nohami, ťažkopádne otáčanie krkom, svalovica... Tieto pocity raz zažil snáď každý jeden z nás. Či chceme alebo nechceme, bolesť ľudského tela jednoducho patrí k životu a jedného dňa nám bude spôsobovať problémy. Otázkou je, či to necháme tak a nebudeme sa tým ďalej zaoberať, alebo rázne zakročíme a dáme bolesti zbohom. Svetový deň proti bolesti, ktorý si pripomíname každý rok 11. októbra, vysiela jednoznačnú správu – bolesti stop!

Nenechajte svoje telo trpieť a doprajte si kvalitnú masáž na úľavu od bolesti. V ponuke máme rôzne typy masáží podľa Vašich špecifických požiadaviek – relaxačné masáže na uzdravenie tela alebo mysle, masáž chrbta alebo bylinkovú relaxačnú masáž. Stačí si vybrať to pravé orechové pre Vás a odovzdať svoje telo do rúk odborníkov, ktorí Vám pomocou svojich zázračných rúk urobia s telom poriadok a navrátia vnútornú rovnováhu. Pre fanúšikov exotických masáží máme na výber z klasickej alebo aromatickej thajskej masáže a masáže lávovými kameňmi. Milovníci sladkého zase určite neodmietnu špeciálnu čokoládovú alebo medovú masáž. No a na záver to najlepšie – ak chcete potešiť nielen seba, ale aj svoju polovičku, obdarujte ju zážitkom v podobe párovej masáže. Spolu si vyberiete presný typ, o ktorý budete mať záujem, a môžete sa ponoriť do absolútnej relaxácie a oddychu.

Prineste svojmu telu niečo nové, nepoznané, s pozitívnymi blahodarnými účinkami. Buďte iniciatívni a prekvapte svojich blízkych takýmto oddychovým darčekom. Veď predsa - čo dokáže vzpružiť viac než kvalitná masáž?