Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Milí Adináci, leto nám pomaly začína vystrkovať rožky a naopak zima sa nám vzďaľuje stále viac a viac. S tým je spojené nielen kvitnutie kvetov, spievanie vtáčikov či detská radosť, ktorú počuť na každom kroku, ale aj jeden zaujímavý a dôležitý deň. 12. apríl je od roku 1968 známy ako Svetový deň letectva a kozmonautiky. Deň, ktorým oslavujeme vesmír, vedu a dôležité kroky ľudskej civilizácie. Tento unikátny deň je stanovený presne na deň Gagarinovho letu do vesmíru. My v Adine by sme ho radi patrične oslávili a zároveň Vám ponúkli zážitky, vďaka ktorým sa môžete tak trochu cítiť práve ako Jurij Gagarin. :-)

V prvom rade by sme Vám radi opäť pripomenuli naše slávne lety stíhačkami, ktoré nenechávajú nikoho chladným. Preletieť sa ponad Sliač alebo susedné české Brno v stíhačke L 29 Delfín je naozaj obrovská paráda. Vie o tom svoje aj Iveta, ktorá absolvovala tento super zážitok v Brne a bol to pre ňu „adrenalín, ktorý sa nedá opísať“. Naša zákazníčka Simona si naopak vybrala Sliač a aj keď sa spočiatku bála, tak vo vzduchu „strach vystriedal adrenalín“. Simona na zážitok nikdy nezabudne a ďakuje za splnenie sna. Dajte na radu našich nadšených Adinákov a skúste si tento jedinečný adrenalínový zážitok na vlastnej koži.

Okrem našej šialenej stíhačky máme v ponuke aj ďalšie zážitky vo vzduchu, ktorými neurazíte ani toho najväčšieho frfľoša. Môžete si niečo vybrať napríklad spomedzi rôznych lietadlových zážitkov. Čaká na Vás akrobatický let, let na historickom lietadle AN 2 či vyhliadkový let ponad naše nádherné Tatry. Ak Vám lietadlá nestačia a chcete niečo viac, hrdo si Vám dovoľujeme ponúknuť naše špeciálnejšie zážitky. Medzi ne patrí napríklad motorový paragliding, let vrtuľníkom či nezabudnuteľný let balónom nad Trenčínom, Košicami, Spišským hradom, Tatrami alebo ďalšími zaujímavými lokalitami.

Tak, milí čitatelia, nápadov na zážitky by bolo dosť, teraz si už len vybrať ten pravý pre Vás alebo Vašich blízkych a šup-šup za dobrodružstvom. Darček obdarovanú osobu poteší o to viac, keď je originálny a dobre premyslený. Neváhajte a vyberte si jedinečný zážitok z našej širokej ponuky. :-)