Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...

Stovežatá Praha!

23.09.2021

praha


Ak medzi Vaše obľúbené koníčky patrí cestovanie, určite si Vašu pozornosť získa najkrajšie mesto planéty. Tento rok titul „Najkrajšie mesto sveta“ získali naši susedia Česi a ich hlavné mesto Praha. Okrem prvého miesta obsadila tiež druhé miesto za relaxáciu. Stovežatá Praha s Václavským námestím, Karlovým mostom a Orlojom zdolala metropoly ako je New York, Chicago a Londýn!

Praha každoročne láka milióny turistov z celého sveta. Čarovný vzhľad jej dodávajú malebné uličky a historické budovy z obdobia renesancie a baroku. Karlov most, Orloj, Václavské námestie, Pražský hrad a Slavín si zaslúžia Váš obdiv. Pražská legenda vraví, že Karlov most vydržal stáť cez stovku rokov vďaka preprave vajíčok, ktoré sa pridávali do malty. A pozrime sa, stojí tu do dnes! Túžil si niekedy po fotke, kde na ruke držíš Eiffelovu vežu? Nemusíš cestovať do Paríža, stačí ísť do Prahy! Petřínska rozhľadňa vyzerá presne ako Eiffelova veža. Svoj odkaz o tom, že si navštívil Prahu môžeš zanechať na stene Johna Lennona, kde ho nájdu ďalšie generácie.

Ak túžite vidieť známe tváre, nemali by ste vynechať múzeum voskových figurín. Milovníci sladkého si tiež prídu na svoje v múzeu čokolády alebo v rôznych cukrárňach, ktoré sa rozprestierajú celým mestom. Romantici si môžu vychutnať nádhernú plavbu loďou po Vltave. V Prahe nemusíte len oddychovať, medzi aktívny relax s deťmi patrí Aquapark s mnohými toboganmi a inými atrakciami.

Praha je mesto pre každého bez ohľadu na vek. Je to mesto, kde to neustále žije.

A čo vám vieme v Prahe ponúknuť my? Šoférovanie obrneného transportéru ako z akčného filmu, luxusné potešenie a špičkové zžitie sa s Lamborghini Gallardo LP560-4 / SD a exkluzívny, pohodlný a súkromný oddych v pivných kúpeľoch alebo pre rodiny s deťmi pobyt ZOO HIT.