Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je streda 17.04.2024, meniny má Rudolf, zajtra Valér...
Staň sa spevákom

Staň sa spevákom

15.07.2013

Skoro pred desaťročím k nám spoza veľkej mláky prišiel nový formát show. Začali spevácke súťaže American Idol, X-factor, America´s got talent... Na Slovensku tiež hľadáme každý rok svoju superstar a spevácke talenty.

Na jednej strane sú tieto súťaže prínosom, pretože dávajú všetkým rovnakú príležitosť zviditeľniť seba a svoj hlas. Tí skutočne talentovaní postupujú ďalej a dostávajú šancu na zlepšenie svojho výkonu. Touto cestou rozbehli svoju spevácku kariéru dnes už známi speváci ako Katarína Koščová, Peter Cmorík alebo Martin Chodúr. Účinkovaním sa zviditeľnili aj iné hviezdičky, ktoré dnes počúvame v rádiách, ako Celeste Buckingham či Dominika Mirgová.

Na druhej strane tieto súťaže nie sú pre každého. Na súťažiacich je kladené veľké fyzické a psychické napätie. Náhly úspech alebo neúspech je niečo, s čím sa bežný človek ťažšie vyrovnáva.
Ak je Vašim snom spievať, ale nechcete sa zviditeľniť v speváckej súťaži, vyskúšajte zážitok „Staň sa spevákom“. Zaspievate si v priestoroch profesionálneho nahrávacieho štúdia, kde sa zoznámite s nahrávacou technikou a následne bude nahratý Váš vlastný záznam piesne. Podklad, do ktorého budete spievať si môžete priniesť alebo na mieste vytvoriť. Záznam piesne Vám bude doručený do týždňa na CDčku.

Viac o tomto zážitku nájdete na www.darcekyazazitky.sk