Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 19.05.2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard...
Schlaďte sa s Adinou!Už aj vy máte dosť tepla, potíte sa v kancelárii, pri večernej káve, pri telefonovaní, pri všetkom? A jediné čo vás osvieži počas takýchto teplých dní je studená sprcha alebo dobre vychladené pivo či kofola. My vám ponúkame alternatívu ako sa v týchto horúcich letných dňoch schladiť a nie hocijakú!


Jedná sa o vodné zážitky, na ktoré len tak nezabudnete. A to najdôležitejšie, určite sa pri nich schladíte. Naša ponuka je naozaj širokospektrálna a ponúkame veľké množstvo adrenalínových športov NAD, ale aj POD vodou, pre slabšie žalúdky sa samozrejme nájde pútavý program tiež. Ako vravím, všetci sú u nás vítaní a nezabudnem ešte spomenúť, že za prijateľné ceny. Stačí kliknúť na www.darcekyazazitky.sk a vľavo na stránke si vybrať niečo zo skupiny „šport a adrenalín“ – je to také jednoduché...


Aby sme sa dostali bližšie aj k zážitkom, tak z našej veľkej ponuky by som vám rozhodne odporúčil HYDROSPEED – adrenalínové splavovanie. Myslím si, že už len názov je zaujímavý. Stručný popis zážitku: Klient sa oblečie do neoprénov. Obuje si plutvy a splavuje divoké pereje pomocou hydrospeedu. Hydrospeed je nosná doska, na ktorej leží telom, nohy sú voľne položené na vode. Ovláda sa pomocou náklonov a pohybom nôh. Toto poskytuje maximálny kontakt s vodou. Šport je vhodný pre firemné akcie, pre osoby, ktoré sa
neboja splaviť divokú vodu bez člna a dobrých plavcov samozrejme.

Medzi ďalšie zaujímavé zážitky, tento krát POD vodou patrí , myslím si potápanie , že viac k tomu netreba hovoriť. Ponúkame vám ozajstné schladenie. V ponuke máme firemný kurz potápania, základný kurz potápania, ponor na skúšku, ponor na skúšku pre firmy. Stačí si vybrať. Potápanie je šport, ktorý Vás určite nikdy neomrzí. Môžete prísť aj s doprovodom, ktorý vás bude fotiť alebo natáčať.

Určite pozeráte americké filmy a veľakrát ste videli ako sa mladí ľudia preháňajú na kolesách pripevnených na člne. Tak toto nájdete aj u nás. V prítomnosti kvalifikovaného inštruktora zažijete rýchlu, ale bezpečnú jazdu v špeciálnom nafukovacom kolese, prípadne na vodných lyžiach. Samozrejme ponúkame aj možnosť si tento zážitok rozdeliť a stráviť polovicu objednaného času na lyžiach a druhú polovicu na nafukovacom kolese. Jediné čo sa požaduje je plavecká spôsobilosť a za jednorazový poplatok 20 € je možná doprava klientov loďou na miesto konania zážitku a späť do Bratislavy.

Ďalej ponúkame malý kurz kanoistiky, oddych na Baťovom kanáli, raftovanie v Slovinsku na rieke Soča, romantickú plavbu a mnoho ďalších.
Stačí kliknúť na naše stránky a vybrať si...


Ďakujeme