Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je sobota 23.09.2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor...
Schlaďte sa s Adinou!Už aj vy máte dosť tepla, potíte sa v kancelárii, pri večernej káve, pri telefonovaní, pri všetkom? A jediné čo vás osvieži počas takýchto teplých dní je studená sprcha alebo dobre vychladené pivo či kofola. My vám ponúkame alternatívu ako sa v týchto horúcich letných dňoch schladiť a nie hocijakú!


Jedná sa o vodné zážitky, na ktoré len tak nezabudnete. A to najdôležitejšie, určite sa pri nich schladíte. Naša ponuka je naozaj širokospektrálna a ponúkame veľké množstvo adrenalínových športov NAD, ale aj POD vodou, pre slabšie žalúdky sa samozrejme nájde pútavý program tiež. Ako vravím, všetci sú u nás vítaní a nezabudnem ešte spomenúť, že za prijateľné ceny. Stačí kliknúť na www.darcekyazazitky.sk a vľavo na stránke si vybrať niečo zo skupiny „šport a adrenalín“ – je to také jednoduché...


Aby sme sa dostali bližšie aj k zážitkom, tak z našej veľkej ponuky by som vám rozhodne odporúčil HYDROSPEED – adrenalínové splavovanie. Myslím si, že už len názov je zaujímavý. Stručný popis zážitku: Klient sa oblečie do neoprénov. Obuje si plutvy a splavuje divoké pereje pomocou hydrospeedu. Hydrospeed je nosná doska, na ktorej leží telom, nohy sú voľne položené na vode. Ovláda sa pomocou náklonov a pohybom nôh. Toto poskytuje maximálny kontakt s vodou. Šport je vhodný pre firemné akcie, pre osoby, ktoré sa
neboja splaviť divokú vodu bez člna a dobrých plavcov samozrejme.

Medzi ďalšie zaujímavé zážitky, tento krát POD vodou patrí , myslím si potápanie , že viac k tomu netreba hovoriť. Ponúkame vám ozajstné schladenie. V ponuke máme firemný kurz potápania, základný kurz potápania, ponor na skúšku, ponor na skúšku pre firmy. Stačí si vybrať. Potápanie je šport, ktorý Vás určite nikdy neomrzí. Môžete prísť aj s doprovodom, ktorý vás bude fotiť alebo natáčať.

Určite pozeráte americké filmy a veľakrát ste videli ako sa mladí ľudia preháňajú na kolesách pripevnených na člne. Tak toto nájdete aj u nás. V prítomnosti kvalifikovaného inštruktora zažijete rýchlu, ale bezpečnú jazdu v špeciálnom nafukovacom kolese, prípadne na vodných lyžiach. Samozrejme ponúkame aj možnosť si tento zážitok rozdeliť a stráviť polovicu objednaného času na lyžiach a druhú polovicu na nafukovacom kolese. Jediné čo sa požaduje je plavecká spôsobilosť a za jednorazový poplatok 20 € je možná doprava klientov loďou na miesto konania zážitku a späť do Bratislavy.

Ďalej ponúkame malý kurz kanoistiky, oddych na Baťovom kanáli, raftovanie v Slovinsku na rieke Soča, romantickú plavbu a mnoho ďalších.
Stačí kliknúť na naše stránky a vybrať si...


Ďakujeme