Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je sobota 23.09.2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor...
RybačkaChcete si užiť relatívne posledné teplé dni a ísť s rodinou alebo priateľmi niekam na výlet, kde si oddýchnete a zabavíte sa? Tento náš špeciálny zážitok nájdete na našej stránke www.darcekyazazitky.sk pod názvom „Rybačka pre teba“. Spojte príjemné ešte s príjemnejším a vydajte sa na výlet do krásnej slovenskej prírody – Malej Fatry a skúste si v Dolnom Turci zaloviť ryby. Mne osobne by k šťastiu viac nechýbalo – priatelia, krásna príroda, rybačka, kľud a to čo si ulovíte si samozrejme môžete aj zjesť! Ak teraz sami sebe hovoríte, že nelovíte ryby alebo nemáte rybársky preukaz, tak zahoďte všetky obavy či starosti a nechajte to na nás.

Ak nemáte skúsenosti s lovením rýb, tak Vás čaká základná inštruktáž pre nerybárov a ak sa vyznáte v lovení, tak sme mysleli aj na to – čaká vás podrobné predstavenie rybníkov. Jedná sa o športový rybolov a v cene je samozrejme zahrnuté aj zapožičanie udice a nástrahy, prenájom altánku s vybavením a spotrebným materiálom (drevo a podobné veci), pitvanie, údenie rýb, kempové jednorazové stolovanie. Ak by Vás rybárčenie natoľko chytilo, že by ste lovili a lovili, tak ryby, ktoré budú nad rámec balíčka a nebudete sa vedieť s nimi rozlúčiť, si môžete zakúpiť priamo na mieste.

Ak máte záujem o tento zážitok, bolo by vhodné nás kontaktovať asi týždeň vopred, otváracia doba areálu je od 9.00h do 18.00h. Záleží len na Vás, kedy sa dostavíte a začnete loviť.

Rybačka je podľa mňa vynikajúce spojenie relaxu, odpočinku, dobrej nálady, kde rozhodne načerpáte novú energiu. Keď sa k tomu pridá ešte kvapka adrenalínu z lovenia rýb + ten pocit, keď vám konečne „zaberie“... Pokladám to za naozaj príjemne strávený deň. Tak neváhajte a potešte svojho priateľa či známych. Využite posledné slnečné dni...