Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
RybačkaChcete si užiť relatívne posledné teplé dni a ísť s rodinou alebo priateľmi niekam na výlet, kde si oddýchnete a zabavíte sa? Tento náš špeciálny zážitok nájdete na našej stránke www.darcekyazazitky.sk pod názvom „Rybačka pre teba“. Spojte príjemné ešte s príjemnejším a vydajte sa na výlet do krásnej slovenskej prírody – Malej Fatry a skúste si v Dolnom Turci zaloviť ryby. Mne osobne by k šťastiu viac nechýbalo – priatelia, krásna príroda, rybačka, kľud a to čo si ulovíte si samozrejme môžete aj zjesť! Ak teraz sami sebe hovoríte, že nelovíte ryby alebo nemáte rybársky preukaz, tak zahoďte všetky obavy či starosti a nechajte to na nás.

Ak nemáte skúsenosti s lovením rýb, tak Vás čaká základná inštruktáž pre nerybárov a ak sa vyznáte v lovení, tak sme mysleli aj na to – čaká vás podrobné predstavenie rybníkov. Jedná sa o športový rybolov a v cene je samozrejme zahrnuté aj zapožičanie udice a nástrahy, prenájom altánku s vybavením a spotrebným materiálom (drevo a podobné veci), pitvanie, údenie rýb, kempové jednorazové stolovanie. Ak by Vás rybárčenie natoľko chytilo, že by ste lovili a lovili, tak ryby, ktoré budú nad rámec balíčka a nebudete sa vedieť s nimi rozlúčiť, si môžete zakúpiť priamo na mieste.

Ak máte záujem o tento zážitok, bolo by vhodné nás kontaktovať asi týždeň vopred, otváracia doba areálu je od 9.00h do 18.00h. Záleží len na Vás, kedy sa dostavíte a začnete loviť.

Rybačka je podľa mňa vynikajúce spojenie relaxu, odpočinku, dobrej nálady, kde rozhodne načerpáte novú energiu. Keď sa k tomu pridá ešte kvapka adrenalínu z lovenia rýb + ten pocit, keď vám konečne „zaberie“... Pokladám to za naozaj príjemne strávený deň. Tak neváhajte a potešte svojho priateľa či známych. Využite posledné slnečné dni...