Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...

Rodinná lyžovačkaSneh už pomaly napadol a teplota klesá pod nulu, takže sezóna zimných športov konečne začala. Ak si chcete sneh poriadne užiť, nemusíte ísť do Álp. Aj naše svahy majú čo ponúknuť, od kvalitných zjazdoviek a moderných vlekov, až po služby spojené s rekreáciou a ubytovaním.

Oblasť Kremníc je ideálnym miestom pre zimnú rodinnú dovolenku . Táto lokalita má čo ponúknuť všetkým vekovým kategóriám.
Ak ste chceli, aby sa Vaše ratolesti naučili lyžovať, tunajšie zjazdovky sú na to perfektné a nájdete tu aj detské vleky. Tí pokročilí sa môžu vyblázniť na zložitejších svahoch a milovníci adrenalínu zase na snežných skútroch. Ani na bežkárov sa nezabudlo – táto lokalita ponúka desiatky kilometrov dlhé bežkárske trate, ktoré sú slávne aj v zahraničí.

Či už holdujete lyžiam, snowboardom, bežkám alebo sánkam, túto zimnú dovolenku si zaručene vychutná celá rodina. Ubytovaní budete v apartmáne s plnou penziou alebo polpenziou. Vleky a svahy budú iba 70 metrov od Vás – budete priamo v centre diania.
Užite si sneh a zimu s celou rodinou! Viac sa dozviete na www.darcekyazazitky.sk