Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Pustiť trocha čerstvého vzduchu

Pustiť trocha čerstvého vzduchuKeď si človek v poslednej dobe zapne televíziu, musí nutne zalamovať rukami. Relácie, seriály, rôzne show idú s kvalitou prudko dolu vodou. A ak náhodou príde reč na štruktúru spravodajstva, chce sa mi slzu uroniť. Po autonehode ide narodenie desiatich mačiatok. So cute!

Keby aspoň nemusíme pozerať stále na tie isté tváre, ktoré sa tam držia hádam už od praveku. Isteže, šediny sú na pánoch sexi a ženy starnú jedine do krásy, lenže...

Tento trend nikoho nepustiť do toho exkluzívneho „predkamerového“ klubu nie je len v televíziách. Slovenské seriály obsadzujú stále tých istých hercov, z rádií počujeme tých istých moderátorov. Sú to profíci, majú image a sú ich tváre a hlasy predávajú kopec iných vecí okrem vysielacieho času. Pozeráme na nich s obdivom alebo s kritikou. Raz za čas ale unikne do éteru nejaké video, kde títo profíci až tak profesionálne nepôsobia... Obyčajný smrteľník sa zasmeje, títo ľudia sú nám svojimi chybami zase o niečo bližší. Veď mýliť sa (a hovoriť vulgárne, keď prší) je predsa ľudské. A brepty pred kamerou zďaleka nie sú výsadou iba Slovenska.

Či už nás pobavia počas športového eventu...Zahraniční...„Môžem? Triiiii-štyyyy-ri!“Aj ostrieľaní moderátori sú len ľudia a tiež kedysi začínali od nuly. Preto, ak ste niekedy túžili vyskúšať si toto povolanie aspoň nachvíľu, vyberte si z našej ponuky „Povolanie na skúšku“.
Viac na www.darcekyazazitky.sk


redaktorka
Daniela Kršková