Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Príchod jesene s novými zážitkami

Milí Adináci, hoci leto je už pomaly pri konci, a dáva nám to pocítiť aj začínajúcim jesenným počasím, netreba vešať hlavu. Niektoré veci končia, iné začínajú. Tak je to v živote so všetkým a inak tomu nie je ani u nás.

S príchodom jesene by sme radi vyzdvihli kurz výroby praliniek, ktorý v teplých letných mesiacoch nie je možné realizovať. V pochmúrne dni Vám zaručene vyčarí lepšiu náladu čerstvo upečený, voňavý chlebík, ktorý hravo zvládnete pripraviť s naším kurzom kváskovania.

S končiacim sa letom, prichádzajú myšlienky na blížiace sa vianočné sviatky, s ktorými sa nám jednoznačne spájajú [url_self=https:/www.darcekyazazitky.ské medovníčky[/url]. Ak ste vždy túžili naučiť sa techniky ich zdobenia, aj tento kurz je našou čerstvou novinkou. Je priskoro spomínať Vianoce? Načo čakať, treba byť pripravený! Kto by sa nechcel pochváliť krásne zdobenými medovníkmi?

Z noviniek u nás si vyberú aj umelecké a tvorivé duše. Kurzy ako paličkovaná čipka, háčkovanie espadriliek, šitie či výroba drôtovaného šperku sú tiež skvelým spríjemnením si nadchádzajúcich dní.

Dúfame, že sa Vám cez letné mesiace podarilo vytvoriť si čo najviac pozitívnych zážitkov a príjemných chvíľ a že aj prichádzajúce jesenné obdobie nebude ochudobnené o nové skúsenosti a zážitky.