Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 19.05.2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard...
Nový deň, nová ponuka. Len a len pre Vás, milí Adináci. Nie je sa čomu čudovať, my Vás predsa máme veľmi radi a chceme, aby ste mali k dispozícii len to najlepšie z najlepšieho. Ďalším z ponuky našich „pieninských“ balíčkov je pobyt s neobmedzeným vstupom do vitálneho sveta. A verte nám, že nič lepšie na ideálnu krátku dovolenku nenájdete. Jedná sa o skvelo vyvážený bohatý balíček za bezkonkurenčnú cenu. Čo tento balíček teda obsahuje? Poďme sa na to pozrieť bližšie.

Luxusný hotel so všetkou modernou technikou vrátane satelitnej televízie je snáď úplnou samozrejmosťou. Váš žalúdok tiež nezostane na ocot, raňajky a večere sú totižto robené formou švédskych a bufetových stolov, takže gurmánsky zážitok je zaručený. No ale teraz k tomu hlavnému, čím je tento zážitok unikátny – denne budete mať k dispozícii všetky služby saunového sveta a bazénu s atrakciami, takže o zábavu budete mať postarané. A to je iba začiatok toho, čo všetko môžete počas Vášho pobytu v Pieninách zažiť. K dispozícii budete mať rôzne športové aktivity, od biliardu a stolného futbalu, cez šípky a minigolf, až po splavovanie Dunajca za zníženú cenu špeciálne len pre Vás. Podarujte zážitkový darček svojmu blízkemu a zoberte ho na splav jeho alebo jej života. :-)

Pre fajnšmekrov máme taktiež pripravený aj all inclusive balíček, ktorý navyše obsahuje viacero mini zážitkov, ktoré nesmiete premeškať. Či už sa jedná o klasickú masáž, fytoterapiu alebo wellness bar. Ide tak o ponuku, ktorá sa naozaj neodmieta. Tak nečakajte už ani minútu a užite si oddych, ktorý si zaslúžite.