Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Peru, Bolívia, ChileChceli by ste zažiť neopakovateľných 19 dní v Južnej Amerike? Ak áno, tak ponúkame vám možnosť zúčastniť sa poznávacieho výletu (stačí kliknúť na odkaz) www.darcekyazazitky.sk Jedná sa o možnosť navštíviť všetky spomínané krajiny a popritom zazrieť ich najväčšie pamätihodnosti a zaujímavosti.
Veľmi stručne z toho čo môžete vidieť a zažiť počas nášho poznávacieho zájazdu:


-Salarde Uyuni – prekrásna, neuveriteľná, fascinujúca a najväčšia soľná púšť na svete vo výške 3700 m n. m.
- hlavné mesto peruánskeho folklóru s plávajúcimi trstinovými ostrovmi na jazere Titicaca

- Pisco - prírodopisný raj plný vtákov, uškatcov, či tučniakov
- San Pedrode Atacama – malebná dedinka na najsuchšom mieste sveta
- možnosť vidieť hotel postavený zo soli
- Cerro Rico, hora ktorá vydávala svoje strieborné bohatstvo vyše štyristo rokov!

- Nazca – fascinujúce tajomstvo gigantických obrazcov. Záujemcovia si pozrú jednu z najväčších záhad amerického kontinentu z lietadla a budú tak pozorovať stovky metrov dlhé obrazce zvierat – pelikána, kondora či kolibríka alebo až desiatky kilometrov dlhé, dokonale zhotovené geometrické vzory.

Toto je naozaj len malý výsek z toho, čo môžete zažiť. Netreba zabudnúť pripomenúť, že v cene je zahrnuté: medzinárodná letenka, sprievodca (aj miestni sprievodcovia), doprava, ubytovanie v hoteloch a hosteloch, kompletná strava počas prechodu soľnou púšťou až do Čile a samozrejme poistenie voči insolventnosti.

Popri cestovaní máte samozrejme možnosť pozorovať domácich obyvateľov a z časti sa zoznámiť aj s miestnou kultúrou, ktorá sa v niektorých veciach tej našej vôbec nepodobá. Mohol by som tu ešte veľmi veľa toho rozprávať, ale ako sa hovorí – lepšie raz vidieť ako tisíckrát počuť. :) Váš záujem o náš zájazd je nutné rezervovať minimálne mesiac vopred.

Ďakujeme.