Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
V dnešnom predstavovacom článku by sme Vám radi, naši milí zákazníci, ponúkli kreatívny kurz pre kreatívne ženy, kurz brušného tanca. Možno si vravíte, že klasické tance ako valčík či latinskoamerické rýchle tance ako tango už dávno nie sú v móde. V tom prípade by ste sa mali poohliadnuť po tomto orientálnom a exotickom tanci, ktorý môže milo potešiť Vašu polovičku na narodeniny alebo na výročie. :-)
Podmanivá hudba, exotické oblečenie a ladné pohyby robia z tohto občas nenápadného tanca svetový fenomén. Ak sa chcete stať súčasťou niečoho, čo je len pre vyvolených ľudí s tým správnym rytmom, poďte do toho tiež. Či máte 20, 30 alebo 50 rokov, nech máte akúkoľvek postavu, profesionálna lektorka brušného tanca Vás prijme a hodiny s ňou si veľmi užijete. A to ani nemusíte mať žiadne skúsenosti ani špeciálne predpoklady, milá lektorka Vás naučí všetko potrebné, aby ste sa mohli tomuto tancu venovať aj naďalej a rozvíjať svoj talent.
Tak ak si myslíte, že poznáte niekoho, kto má na brušný tanec predpoklady alebo by ho mohol tento kurz obohatiť a posunúť ďalej, neváhajte mu podarovať tento neobyčajný darček a spravte mu radosť ešte dnes. Nikdy neviete, či sa z obdarovanej ženy nestane nová legenda brušného tanca.