Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je sobota 23.09.2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor...
Či už ste skúsený degustátor vína, alebo Vás jeho chuť ešte len začína vábiť a vťahovať, určite by ste nemali opovrhnúť naším novým zážitkom v podobe ochutnávky vína. Spoločne s veľmi príjemnou cenou pre dve osoby a s konaním zážitku v Bratislave si dovolíme tvrdiť, že pôjde o veľmi obľúbený nový zážitok. Nespomenuli sme však jednu veľmi podstatnú vec, ktorá tento zážitok odlišuje od všetkých ostatných s podobným zameraním. Zaujali sme Vás? Čítajte ďalej a dozviete sa tajomstvo tejto špeciálnej ochutnávky.

Jasné, budete skúšať rôzne druhy vínka, na tom sa nič nemení. Áno, odhadujete správne, skúsený someliér Vás prevedie všetkými vínami, povie Vám čo to o vinárstve a tak ďalej. Taktiež si popri ochutnávke môžete pochutiť na chutnom domácom pečive. Čo však túto degustáciu robí inou, je tma. Ak nechápete, vysvetlíme – počas ochutnávky sa totižto zhasnú svetlá, aby ste všetky svoje chuťové a čuchové bunky mohli upriamiť iba na nápoj pred vami. Nebudete vnímať nikoho a nič z okolia. Len Vy a kvalitné vínko. Týmto spôsobom je zaručené, že si jeho chuť vychutnáte niekoľkonásobne viac, než pri bežnej degustácii. Jedná sa o overený spôsob, ktorý nie je ničím novým, avšak veľa vinoték ho nepraktizuje.

Tak buďte súčasťou niečoho jedinečného a podarujte kvalitný vínny zážitok svojej drahej polovičke na narodeniny. Nič ju/ho nepoteší viac, ako gurmánsky zážitok prvej triedy.