Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Či už ste skúsený degustátor vína, alebo Vás jeho chuť ešte len začína vábiť a vťahovať, určite by ste nemali opovrhnúť naším novým zážitkom v podobe ochutnávky vína. Spoločne s veľmi príjemnou cenou pre dve osoby a s konaním zážitku v Bratislave si dovolíme tvrdiť, že pôjde o veľmi obľúbený nový zážitok. Nespomenuli sme však jednu veľmi podstatnú vec, ktorá tento zážitok odlišuje od všetkých ostatných s podobným zameraním. Zaujali sme Vás? Čítajte ďalej a dozviete sa tajomstvo tejto špeciálnej ochutnávky.

Jasné, budete skúšať rôzne druhy vínka, na tom sa nič nemení. Áno, odhadujete správne, skúsený someliér Vás prevedie všetkými vínami, povie Vám čo to o vinárstve a tak ďalej. Taktiež si popri ochutnávke môžete pochutiť na chutnom domácom pečive. Čo však túto degustáciu robí inou, je tma. Ak nechápete, vysvetlíme – počas ochutnávky sa totižto zhasnú svetlá, aby ste všetky svoje chuťové a čuchové bunky mohli upriamiť iba na nápoj pred vami. Nebudete vnímať nikoho a nič z okolia. Len Vy a kvalitné vínko. Týmto spôsobom je zaručené, že si jeho chuť vychutnáte niekoľkonásobne viac, než pri bežnej degustácii. Jedná sa o overený spôsob, ktorý nie je ničím novým, avšak veľa vinoték ho nepraktizuje.

Tak buďte súčasťou niečoho jedinečného a podarujte kvalitný vínny zážitok svojej drahej polovičke na narodeniny. Nič ju/ho nepoteší viac, ako gurmánsky zážitok prvej triedy.