Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Jazda na Nascar
Jazda na Nascar

... viac info

Speleoferata
Speleoferata

... viac info

Kurz keramiky
Kurz keramiky

... viac info

Hudobné trio
Hudobné trio

... viac info

Kurz šitia
Kurz šitia

... viac info

Kurz kváskovania
Kurz kváskovania

... viac info

.
Dnes je utorok 16.08.2022, meniny má Leonard, zajtra Milica...
Či už ste skúsený degustátor vína, alebo Vás jeho chuť ešte len začína vábiť a vťahovať, určite by ste nemali opovrhnúť naším novým zážitkom v podobe ochutnávky vína. Spoločne s veľmi príjemnou cenou pre dve osoby a s konaním zážitku v Bratislave si dovolíme tvrdiť, že pôjde o veľmi obľúbený nový zážitok. Nespomenuli sme však jednu veľmi podstatnú vec, ktorá tento zážitok odlišuje od všetkých ostatných s podobným zameraním. Zaujali sme Vás? Čítajte ďalej a dozviete sa tajomstvo tejto špeciálnej ochutnávky.

Jasné, budete skúšať rôzne druhy vínka, na tom sa nič nemení. Áno, odhadujete správne, skúsený someliér Vás prevedie všetkými vínami, povie Vám čo to o vinárstve a tak ďalej. Taktiež si popri ochutnávke môžete pochutiť na chutnom domácom pečive. Čo však túto degustáciu robí inou, je tma. Ak nechápete, vysvetlíme – počas ochutnávky sa totižto zhasnú svetlá, aby ste všetky svoje chuťové a čuchové bunky mohli upriamiť iba na nápoj pred vami. Nebudete vnímať nikoho a nič z okolia. Len Vy a kvalitné vínko. Týmto spôsobom je zaručené, že si jeho chuť vychutnáte niekoľkonásobne viac, než pri bežnej degustácii. Jedná sa o overený spôsob, ktorý nie je ničím novým, avšak veľa vinoték ho nepraktizuje.

Tak buďte súčasťou niečoho jedinečného a podarujte kvalitný vínny zážitok svojej drahej polovičke na narodeniny. Nič ju/ho nepoteší viac, ako gurmánsky zážitok prvej triedy.