Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...

Niekto výnimočnýKaždý z nás v živote niekoho obdivuje. Či už sú to naši blízki z rodiny, alebo slávne osobnosti, ľudia, ktorí niečo významné dokázali.
Niekedy, keď sa o týchto „celebritách“ píše v novinách, človek sa kriticky zamyslí: „Aký je asi ten/tá v skutočnom živote? Je všetko, čo čítam a počujem pravda? Sú to ešte vôbec smrteľníci ako my?“

Nuž, na vytvorenie vlastného názoru je väčšinou potrebné sa s takým človekom stretnúť osobne. Čo však z toho, že takéto stretnutia (ak sa konajú), tak jedine v prítomnosti kamier, moderátorov a obrovského publika?

Ak sa túžite stretnúť so slávnou osobnosťou Česka alebo Slovenska, práve teraz máte tú možnosť!
Bez prítomnosti otravných kamier môžete s Vašou vybranou hviezdou absolvovať večeru v luxusnom hoteli alebo si dohovoriť vystúpenie na Vašej oslave.
Pritom nepôjde o žiadne tuctové hviezdičky, ktoré uviedol do sveta bulvár, ale o skutočné stálice - hviezdy zo Slovenska a Česka. Konečne budete mať priestor v súkromí sa spýtať a dozvedieť veci, ktoré Vás o tejto osobnosti vždy zaujímali. Či už obdivujete športovcov, hercov alebo spevákov, máte príležitosť splniť si svoj sen.
Viac o tomto zážitku nájdete na www.darcekyazazitky.sk