Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je piatok 09.06.2023, meniny má Stanislava, zajtra Margaréta...

Naprieč SlovenskomSlovensko je plné rôznych krásnych zákutí. Pri spoznávaní a objavovaní našich krásnych miest sa nemusíte obmedzovať. Chcete vidieť krásy a zaujímavosti Slovenska? Objavte prekvapivé a zaujímavé miesta na Slovensku. Vaše dobrodružstvo práve začína. Ak milujete hory a kopce, Slovensko si zamilujete! Nemusíte sa báť, ak nie ste vášnivým turistom. Slovensko je nesmierne plné nádherných kultúrnych pamiatok. Tu si nájde každý to svoje. 😊

Začneme na východnom Slovensku.

Ak si milovníkom turistiky aj v zimnom období, určite treba zobrať batoh na plecia a vyraziť na Predné Solisko. Výstup na Predné Solisko je možný celoročne. Pre menej zdatných je dostupná lanovka, ktorá Vás odvezie až na chatu pod Soliskom a môžete pokračovať ďalej na výstup.

Určite v Tatrách navštívte aj Tatranský ľadový dóm, ktorý zaujme aj najmenších. Táto zaujímavá atrakcia roky láka turistov. Určite sa oplatí vidieť vytesané svetoznáme stavby z ľadu.

Ak je turistika a aktívny pohyb to práve pre nás určite vás zaujme Via ferrata s horským sprievodcom.

O aktívny oddych a zábavu s deťmi sa postará bobová dráha Košice - Kavečany. Táto športová atrakcia je určená pre veľkých i malých. Deň môžete zakončiť príjemnou prechádzkou v najväčšej ZOO na Slovensku, ktorá sa nachádza kúsok od bobovej dráhy.

Medzi najkrajšie pamiatky Košického kraja patrí Prírodný park v Betliari. Tento park je najväčším historickým prírodno-krajinárskym parkom na Slovensku. V parku uvidíte nie len vzácne druhy stromov, vodné plochy, ale taktiež rôzne chodníky a historické stavby. V parku sa nachádza nádherný kaštieľ v barokovom štýle.

Ak hľadáte ubytovanie v meste Košice máme pre Vás skvelý tip! Na našej stránke vám ponúkame ubytovanie v objatí malebnej prírody v najstaršom historickom hoteli v Košiciach.

Naše objavovanie pokračuje na stredné Slovensko.

Ak ste túžili niekedy navštíviť sochu Ježiša Krista v Rio de Janeiro tak nezúfajte! Rovnaká scenéria ťa čaká aj u nás. Nezažijete výhľad na Rio de Janeiro, ale vieme vám zaručiť, že tu budete mať výhľad na nádhernú Oravskú krajinu. Túto sochu navštívite v obci Klin.

Na strednom Slovensku uvidíte šikmú vežu ako v talianskom mestečku Pise. Možno nie je tak šikmá ako v Pise, ale ponúka ti jedinečný výhľad na metropolu stredného Slovenska - Banskú Bystricu. Ak si detailista a zvedavec, táto hodinová veža ti ponúka ďalekohľad, ktorý ti poskytne detailnejší pohľad na Banskú Bystricu.

Túžiš po romantike ako v Benátkach? Skalica ti ponúka plavbu po Baťovom kanáli. Kanál vedie cez Česko ale čiastočne i cez Slovensko. Tvoja plavebná trasa je cez kanálové úseky po rieke Morava a Radějovke.

Tento romantický zážitok si môžete rezervovať práve u nás!

Ste milovníkom hradov a túžite za jeden deň navštíviť a vidieť všetky hrady? Atrakcia miniatúr v Podolí ponúka túto možnosť. Unikátna expozícia pod holým nebom, v ktorej sa nachádza viac ako 80 modelov zámkov, hradov, kostolíkov, chát, rozhľadní a rodných domov významných osobností.

A ak sme vás stále neinšpirovali, na našej stránke nájdete viac ako 800 ďalších tipov na zážitky pre každého.

Tím Adina vaše zážitky