Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Nadprirodzenô

NadprirodzenôVeríte na horoskopy? Veštby? Numerelógiu?

Do mojej plnoletosti som si sledovala horoskopy aspoň raz týždenne. Predsalen, čo keby náhodou som práve dnes mala stretnúť svoju pravú lásku a nebola by som pripravená? Podarilo sa, stretla som niekoho a ruke v ruke sme sa promenádovali po meste...

Jedného dňa nás v parku zastavila postaršia žena. Schmatla mi ruku a spustila, že s dotyčným pánom nás čaká do troch rokov svadba a do piatich prvé dieťa. Celkovo sme sa (čo sa počtu detí týka) dostali na číslo 12. Následne si pani s úsmevom vypýtala za svoju priaznivú veštbu nejakú sumu. Keďže vtedy boli ešte stále koruny, dala som jej asi 20. Neviem, či som svoje budúce šťastie nedostatočne finančne ocenila, ale do roka sme sa s dotyčným akurát tak prestali stýkať. A už je tomu viac ako päť rokov a žiadne dieťa sa nekonalo. A pravdepodobne sa v dohľadnej dobe ani konať nebude. Od tejto skúsenosti mám na predpovedanie nadprirodzených vecí skeptický pohľad. Zaprisahala som sa nikdy neveriť horoskopom a vešticiam.

Čo čert nechcel, v rámci darčeka od kamarátky som dostala výklad budúcnosti z kariet. Nebolo mi to po vôli, ale predsa som šla...výsledok? Čaká ma dlhý život plný bojov, ktoré ale svojou húževnatou povahou zdolám. Skvelé, nie? Srdce mi zaplesalo a skepsa sa prehĺbila. Napodiv, časom sa ukazuje, že skutočne všetko, za čo v živote bojujem, vyhrávam. Verím, že som to dokázala vlastnými silami, ale predsa sa často vraciam k tej „veštbe“. Možno na tom niečo bude, možno nie. Minimálne ako povzbudenie do budúcna, sa to dobre počúva.
Chcete aj vy nahliadnuť do svojej budúcnosti?

Viac na -www.darcekyazazitky.sk