Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je streda 04.10.2023, meniny má František, zajtra Viera...
Milí Adináci a najmä Adináčky, poďme sa pozrieť na to, čo za magický deň sa skrýva pod dátumom 29. apríl. Mnohým z Vás tento dátum zrejme nepríde vôbec špeciálny. Naopak, odborníci z odboru tanca, či už choreografovia, kostyméri, zvukoví majstri pri podujatiach, ale najmä samotní tanečníci musia tento dátum poznať naspamäť. Nielenže oslavuje tanec a tanečníkov, ale taktiež aj radosť, ktorú títo talentovaní umelci prinášajú nielen sebe, ale aj všetkým ostatným. Tento špecifický dátum bol zvolený ako pocta francúzskemu tanečníkovi, choreografovi a tvorcovi moderného baletu, Jeanovi Georgesovi Noverreovi. My sa ale poďme pozrieť na všetky tanečné kurzy, ktoré máme v našej ponuke a ktoré na Vás už netrpezlivo čakajú.

V prvom rade nesmieme opomenúť klasické spoločenské tance pre dvojice ako valčík či ľudové tance ako čardáš alebo polka. Nie každý ich ovláda, a práve preto ich máme v ponuke. Ak sa ich chcete naučiť i vy, je načase ísť do kurzu spoločenských tancov a vytancovať svoju polovičku ako v Pomáde. :-) Pre odvážnejšie slečny, ktoré sa neboja hýbať svojimi bokmi, máme v ponuke 2 sexi druhy tanca – flirt dance a pole dance. Ak chcete byť vyzývavá a ukázať aj svoju ženskú stránku, tance zahŕňajúce flirtovanie či tyč sú to pravé pre Vás. No a pre slečny, ktoré sú viac naklonené exotickým tancom, veľmi silno odporúčame naše kurzy brušných tancov. Ak ste skôr začiatočníci, určite Vás bude zaujímať jeden z našich novších zážitkov, kde sa Vám skúsená lektorka bude venovať a dotiahne to s Vami až do konca, či ste pokročilá alebo to je Vaša prvá skúsenosť s brušným tancom. Naopak pre pokročilejších a znalých odporúčame novší typ brušného tanca s názvom tribal style, ktorý Vám predstaví a naučí Vás nové pohyby a štýly tohto populárneho tanca.

Tak, drahí čitatelia a čitateľky, ak ste sa stále nerozhodli, ktorý typ tanca je ten pravý pre Vás, stačí sa ozvať našim zážitkovým poradcom e-mailom, telefonicky alebo priamo cez chat na stránke a oni Vám už s výberom radi a ochotne poradia. Veď tanec je predsa úžasným oddychom a relaxom. A kto by sa nechcel niekedy cítiť ako v Hriešnom tanci a vytancovať zo seba dušu, všakže? :-)