Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Milí Adináci a najmä Adináčky, poďme sa pozrieť na to, čo za magický deň sa skrýva pod dátumom 29. apríl. Mnohým z Vás tento dátum zrejme nepríde vôbec špeciálny. Naopak, odborníci z odboru tanca, či už choreografovia, kostyméri, zvukoví majstri pri podujatiach, ale najmä samotní tanečníci musia tento dátum poznať naspamäť. Nielenže oslavuje tanec a tanečníkov, ale taktiež aj radosť, ktorú títo talentovaní umelci prinášajú nielen sebe, ale aj všetkým ostatným. Tento špecifický dátum bol zvolený ako pocta francúzskemu tanečníkovi, choreografovi a tvorcovi moderného baletu, Jeanovi Georgesovi Noverreovi. My sa ale poďme pozrieť na všetky tanečné kurzy, ktoré máme v našej ponuke a ktoré na Vás už netrpezlivo čakajú.

V prvom rade nesmieme opomenúť klasické spoločenské tance pre dvojice ako valčík či ľudové tance ako čardáš alebo polka. Nie každý ich ovláda, a práve preto ich máme v ponuke. Ak sa ich chcete naučiť i vy, je načase ísť do kurzu spoločenských tancov a vytancovať svoju polovičku ako v Pomáde. :-) Pre odvážnejšie slečny, ktoré sa neboja hýbať svojimi bokmi, máme v ponuke 2 sexi druhy tanca – flirt dance a pole dance. Ak chcete byť vyzývavá a ukázať aj svoju ženskú stránku, tance zahŕňajúce flirtovanie či tyč sú to pravé pre Vás. No a pre slečny, ktoré sú viac naklonené exotickým tancom, veľmi silno odporúčame naše kurzy brušných tancov. Ak ste skôr začiatočníci, určite Vás bude zaujímať jeden z našich novších zážitkov, kde sa Vám skúsená lektorka bude venovať a dotiahne to s Vami až do konca, či ste pokročilá alebo to je Vaša prvá skúsenosť s brušným tancom. Naopak pre pokročilejších a znalých odporúčame novší typ brušného tanca s názvom tribal style, ktorý Vám predstaví a naučí Vás nové pohyby a štýly tohto populárneho tanca.

Tak, drahí čitatelia a čitateľky, ak ste sa stále nerozhodli, ktorý typ tanca je ten pravý pre Vás, stačí sa ozvať našim zážitkovým poradcom e-mailom, telefonicky alebo priamo cez chat na stránke a oni Vám už s výberom radi a ochotne poradia. Veď tanec je predsa úžasným oddychom a relaxom. A kto by sa nechcel niekedy cítiť ako v Hriešnom tanci a vytancovať zo seba dušu, všakže? :-)