Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Aké úžasné to musí byť... Sledovať vesmír a skúmať všetky jeho zákutia, pozorovať planéty a ich mesiace, mať ich takmer ako na dlani... V dnešnej dobe nejde o nič ojedinelé ani pre obyčajných ľudí ako sme my. Medzinárodná spoločnosť planetárií sa preto rozhodla vytvoriť deň, kedy by sa mali astronomické zariadenia a poznatky bližšie predstavovať širokej verejnosti – 18. marec. Už od roku 1995 sa tak konajú v tento deň rôzne lokálne i medzinárodné podujatia, ktorých cieľom je zaujať širšiu škálu ľudí. A preto by sme Vám radi predstavili jeden z našich obľúbených zážitkov spojený práve s astronómiou a hviezdami.
O čo konkrétne ide, pýtate sa? Je to veľmi jednoduché. Prídete do planetária aj s Vašimi priateľmi či známymi, usadíte sa a užijete si odborný výklad spojený so sledovaním našej čarokrásnej hviezdnej oblohy. Akékoľvek otázky Vám budú zodpovedané a Vaša zvedavosť bude naplnená. Okrem toho ponúkame tento zážitok v troch variantoch, takže si máte možnosť vybrať, ktorý Vám najviac vyhovuje. „Romantika pre pár“ je určená pre Vás a Vašu najmilšiu polovičku. Sledovať hviezdy len vo dvoch... No neznie to úžasne? Ak chcete zobrať celú rodinu, nie je to problém. Balíček „pre rodinu“ je pre Vás ako stvorený. No a v prípade, že chcete so sebou zobrať celú partiu kamarátov alebo spraviť firemnú teambuildingovú akciu, balíček „pre partiu“ určite naplní Vaše očakávania.
Oslávte deň planetárií s nami a podarujte skvelý zážitok na hvezdárni sebe a svojim blízkym. Plán na večer budete mať hneď vybavený! :-)