Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je sobota 23.09.2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor...
Aké úžasné to musí byť... Sledovať vesmír a skúmať všetky jeho zákutia, pozorovať planéty a ich mesiace, mať ich takmer ako na dlani... V dnešnej dobe nejde o nič ojedinelé ani pre obyčajných ľudí ako sme my. Medzinárodná spoločnosť planetárií sa preto rozhodla vytvoriť deň, kedy by sa mali astronomické zariadenia a poznatky bližšie predstavovať širokej verejnosti – 18. marec. Už od roku 1995 sa tak konajú v tento deň rôzne lokálne i medzinárodné podujatia, ktorých cieľom je zaujať širšiu škálu ľudí. A preto by sme Vám radi predstavili jeden z našich obľúbených zážitkov spojený práve s astronómiou a hviezdami.
O čo konkrétne ide, pýtate sa? Je to veľmi jednoduché. Prídete do planetária aj s Vašimi priateľmi či známymi, usadíte sa a užijete si odborný výklad spojený so sledovaním našej čarokrásnej hviezdnej oblohy. Akékoľvek otázky Vám budú zodpovedané a Vaša zvedavosť bude naplnená. Okrem toho ponúkame tento zážitok v troch variantoch, takže si máte možnosť vybrať, ktorý Vám najviac vyhovuje. „Romantika pre pár“ je určená pre Vás a Vašu najmilšiu polovičku. Sledovať hviezdy len vo dvoch... No neznie to úžasne? Ak chcete zobrať celú rodinu, nie je to problém. Balíček „pre rodinu“ je pre Vás ako stvorený. No a v prípade, že chcete so sebou zobrať celú partiu kamarátov alebo spraviť firemnú teambuildingovú akciu, balíček „pre partiu“ určite naplní Vaše očakávania.
Oslávte deň planetárií s nami a podarujte skvelý zážitok na hvezdárni sebe a svojim blízkym. Plán na večer budete mať hneď vybavený! :-)