Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Milí naši Adináci, zima nám ešte nekončí, a preto Vám chceme ponúknuť zážitok, ktorý Vám v tomto zasneženom, studenom období môže spríjemniť víkend či dať dôvod ku krátkej, nečakanej dovolenke. Lyžovačka v Pieninách je tým pravým orechovým, môžete nám veriť. Za najlacnejšiu možnú cenu, iba 127 €, dostanete najbohatší možný balíček so všetkými výhodami a exkluzívnymi bonusmi.

V prvom rade treba poznamenať, že budete v blízkosti lyžiarskeho strediska Niedzica, čo znamená, že skipas pre dve osoby je úplnou samozrejmosťou. Zoberte svoju polovičku na romantickú lyžovačku a oddýchnite si spolu v horskom prostredí. Lyžovanie ale nie je všetko, čo je v balíku zahrnuté. Švédskymi alebo bufetovými stolmi sa môžete každé ráno i večer pohostiť ako králi. K tomu Vám bude dennodenne prístupný hotelový bazén či vitálny saunový svet. Oddýchnuť si tak môžete spôsobom, ktorý je Vášmu srdcu najbližší. V ponuke samozrejme nemôže chýbať masáž, minigolf či profesionálne fitness centrum, do ktorého si môžete počas dňa kedykoľvek odskočiť a udržiavať si tie Vaše bicepsy a tricepsy vo forme. :-)

Potešte svojho blízkeho a darujte mu skvelú lyžovačku na mieste, ktoré si zamiluje. Alebo potešte svojho milého či milú na Valentína takýmto nadupaným balíčkom, ktorý Vám obom urobí veľkú radosť a prinesie zaslúžený oddych.