Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Kreatívny priemyselKeďže sa Adina snaží stále viac a viac priblížiť ku svojim zákazníkom, zúčastnili sme sa na predajnej výstave Kreatívny priemysel HUSK v Komárne.

Projekt spolupráce medzi Slovenskom a Maďarskom bol financovaný s podporou Európskej únie a konal sa v dátume 15.-18. Septembra 2011.

Po prvotných zmätkoch s hľadaním nášho miesta sme sa konečne rozložili. Počasie nám prialo a bolo pekne teplúčko, takže aj ľudí bolo dosť. Celé dni sa niesli v spýtavom duchu, pri našom stane sa vystriedalo množstvo ľudí s fúrou rôznych otázok, na ktoré sme samozrejme radi odpovedali. Najčastejšie sa asi opakovala otázka, ako to celé vlastne funguje, najzaujímavejším darčekom bol let balónom.

V Komárne sme prežili 4 krásne, ale aj náročné dni. Ak ste sa zúčastnili na tejto výstave a niečo z našej ponuky sa Vám zapáčilo, jednoznačne neváhajte a objednávajte! Október sa totižto nesie v znamení veľkých Adina - zliav. A ak máte náhodou ešte nejaké nezodpovedané otázky, neváhajte nás kontaktovať na našich emailových adresách.

Váš tím Adina