Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Jazda na Nascar
Jazda na Nascar

... viac info

Speleoferata
Speleoferata

... viac info

Kurz keramiky
Kurz keramiky

... viac info

Hudobné trio
Hudobné trio

... viac info

Kurz šitia
Kurz šitia

... viac info

Kurz kváskovania
Kurz kváskovania

... viac info

.
Dnes je utorok 16.08.2022, meniny má Leonard, zajtra Milica...

Uvažujete nad lietaním, lietadlom, alebo zážitkom vo vzduchu, no máte panický strach? Venujte chvíľku tomuto článku a na konci si poviete, že let stíhačkou je ten najlepší darček, aký môžete dopriať sebe alebo blízkemu.

Dostal som malú chutnú modrú krabičku s bielymi bodkami, previazanú mašľou. Nevedel som, čo mám od tohto darčeka čakať. Možno znovu sada pier?
Padla mi sánka. Z krabičky sa na mňa blýskal darčekový poukaz na ktorom stálo: Let stíhačkou pre 1 osobu na 15 minút. Tento moment som ešte predýchal.
O Pár dní som zrazu stál na letisku a milý pán ma obliekal do kombinézy. Vysvetľoval mi inštrukcie, no ja som vnímal iba tlkot svojho srdca. Mám taký neskutočný strach!
Odpočítavanie 3,2,1. Pohli sme sa. Držal som sa ako kliešť. Vo výške 3000 m zo mňa zrazu všetko opadlo. Cítil som sa ako niekto výnimočný. Skúsený pilot manévroval, slučka doprava, doľava, strmhlav let dolu. Povedal som si, že keď som vďaka svojim blízkym mohol zažiť tento neopísateľný pocit, už sa nikdy nebudem ničoho báť.

Ak premýšľate nad tým, či sa to oplatí, tak neváhajte. Tento zážitok sa nevyrovná žiadnemu inému. Spomienky ostanú do konca života a to len vďaka spoločnosti Adina.