Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

Kurz kováčstva
Kurz kováčstva

... viac info

.
Dnes je piatok 31.03.2023, meniny má Benjamín, zajtra Hugo...
Milí zážitkoví nadšenci, ďalší deň = ďalší nový zážitok v našej ponuke. Tentokrát však ide o staronový zážitok, ktorý ale patrí medzi naše obľúbené, takže jeho zavedenie v nových lokalitách určite mnohých z Vás poteší. Poďme sa na to teda pozrieť bližšie.
Veľa z Vás už okúsilo, čo je to pravý adrenalín a ako taký let vrtuľníkom prebieha. Teraz je načase obdarovať týmto super zážitkom aj ďalších ľudí. Možno sa Vášmu kamarátovi blíži nejaké výročie alebo sviatok, ktorý treba poriadne osláviť. Trochu tej akcie vo vzduchu by mohlo byť ideálnym zážitkom, na ktorý zostanú pekné spomienky, čo Vy na to? Či už ide o muža alebo ženu, staršieho či mladšieho človeka, let na vrtuľníku je cenovo prístupným zážitkom takmer pre každého. Aj keď sa Vám na prvý pohľad môže zdať, že ide o celkom obyčajnú vec, tak po nasadnutí do tejto mašinky a jej vzlietnutí budete nútení zmeniť názor. Nič nie je krajšie, ako vznášať sa vo vzduchu, pozerať na krajinku tam dole a nechať sa unášať úžasným pocitom slobody.
Tak neváhajte a kliknite na tento jedinečný zážitok. Na výber budete mať z viacerých lokalít, ktoré zahŕňajú okrem Piešťan, Košíc a Liptovského Mikuláša aj Spišskú Novú Ves, Trnavu či Žilinu. Vrtuľníkový let je tak na dosah takmer každému po celom Slovensku. Nepremeškajte svoju príležitosť a doprajte si aj Vy doslova „nadpozemský“ zážitok. :-)