Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Milí zážitkári, vyskúšali ste už každý náš adrenalínový zážitok vo vzduchu a máte pocit, že už Vás ničím nedokážeme prekvapiť? Tak to ste na omyle. Pripravili sme si pre Vás ďalšiu horúcu novinku. Že neuhádnete, o čo sa jedná?
Milovníci výšok a adrenalínu určite zajasajú pri predstavení nového originálneho zážitku v podobe letu na motorovom rogale. Áno, už sme tu mali vrtuľníky, lietadlá rôznych typov, balóny či stíhačky... Ale rogalo naozaj nie. Tak vyskúšajte si s nami let na tejto neskutočnej mašinke a užite si krásny výhľad na malebnú krajinku pod Vami. Už od 44 € na osobu sa môžete pokochať krásami Slovenska z vtáčej perspektívy a ešte sa k tomu čo to dozvedieť o týchto zaujímavých strojoch. Spoločne s ostrieľaným pilotom, ktorý Vás zaučí a všetko potrebné Vám vysvetlí, nasadnete na Vami zvolený čas do rogala a radosť z nezabudnuteľného zážitku sa onedlho dostaví. Vo svojom zozname vecí, ktoré chcete počas života stihnúť, si tak môžete odškrtnúť ďalšie adrenalínom napumpované políčko.
Na čo ešte čakáte, drahí Adináci? Potešte svojho blízkeho a doprajte mu zážitok, ktorý mu môže závidieť každý jeden z nás. Alebo potešte aspoň seba a buďte na malú chvíľu doslova „voľný ako vták“. Neexistuje iný zážitok, ktorý by tento výrok vystihoval lepšie.