Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Land RoverO značke Land Rover určite mnohí z Vás už počuli. Viete, že zakladateľ firmy Rover na začiatku jeho kariéry vyrábal bicykle s rovnako veľkými kolesami? Postupom času sa dostal až k výrobe automobilov a momentálne sa vyrábajú autá, ktorých cena sa pohybuje okolo 40 000 eur. História značky Rover siaha až do roku 1905. Tak prečo si nedopriať aspoň na chvíľu tento luxus?

Ale dosť bolo histórie, autá tohto typu sú považované za naozaj bezpečné, pohodlné a skutočne drahé. My Vám ponúkame možnosť zakúpiť si zážitok na www.darcekyazazitky.sk (stačí do vyhľadávača zadať Land Rover) v podobe jazdy na skutočnom offroad Land Roveri. Samozrejme, keď spomíname offroad vozidlo, tak myslíme aj na to, aby ste mali dostatočné možnosti si ho poriadne vyskúšať, a preto po zaškolení skúseným inštruktorom si budete môcť dopriať jazdu v teréne.

Myslím si, že je to rozhodne pekný a zároveň aj mierne adrenalínový darček, ktorý môže byť adresovaný komukoľvek. Ak budete mať záujem, môžete sa jazdy zúčastniť aj Vy. Stačí sa priamo na mieste dohodnúť, ale kvôli bezpečnosti sú traja spolujazdci maximum. Potešte svojho manžela a doprajte mu byť zase na chvíľu chlapcom, poprípade potešte svoju manželku dopriať jej tú možnosť riadiť naozaj veľké auto.

Ak máte o náš zážitok záujem, tak určite navštívte naše stránky. Ponuka je naozaj široká. Ak by ste neboli oslovení Land Roverom, tak Vám ponúkame mnoho iných, tiež veľmi zaujímavých áut ako napríklad jazda na Formule, Audi, Bmw, Ferrari, historickom aute Cadillac a mnoho ďaľších...