Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
We love burgers: Všetci burger poznáme ako to pravé jedno Američanov. No vedeli ste, že ozajstný pôvod má táto lahôdka v Nemecku? V tomto kurze, WE LOVE BURGERS sa naučíte ako správne pripraviť ten najnetradičnejší ale zároveň najlahodnejší burger na svete. Ak robíme burgery doma, pridáme tam všetko čo nám chutí a niekedy je chuť svojsky špecifická, no tvárime sa, aké je to lahodné. Naučte sa preto, ako skombinovať všetko to, čo máte radi a pritom zachovať skvelú lahodnú chuť.

Francúzska klasika: Francúzska kuchyňa je jednou z najpopulárnejších kuchýň sveta. Vyníma sa svojou originalitou a pri jej ochutnaní, nastáva na chuťových pohárikoch hotový orchester chutí. Najvychýrenejším národným jedlom sú neodmysliteľne žabie stehienka, prepeličky a slimáky. Čo na prvé počutie znie hrozne, chutí famózne! Na tomto kurze Vás naučíme všetky finty pravého francúzskeho kuchára a tiež sa dozviete ako dokonale pripraviť jedlo francúzskej kuchyne, so sladkou bodkou na záver.

Talianska klasika: Taliansko? Predstavíme si cestoviny, paradajky, pizzu?? Vrhneme sa na to, všetko to rozvoniava, kuchyňa je zaprataná náradiami, krásne sa nám varia / pečú, zahryzneme a nakoniec to aj tak nie je ono. Na kurze Talianska klasika sa naučíte ako správne pripraviť fantastické talianske cestoviny, ako navariť to najlepšie ragú a nezabudneme ani na pravý taliansky dezert na záver.