Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Jazda na Nascar
Jazda na Nascar

... viac info

Speleoferata
Speleoferata

... viac info

Kurz keramiky
Kurz keramiky

... viac info

Hudobné trio
Hudobné trio

... viac info

Kurz šitia
Kurz šitia

... viac info

Kurz kváskovania
Kurz kváskovania

... viac info

.
Dnes je utorok 16.08.2022, meniny má Leonard, zajtra Milica...
We love burgers: Všetci burger poznáme ako to pravé jedno Američanov. No vedeli ste, že ozajstný pôvod má táto lahôdka v Nemecku? V tomto kurze, WE LOVE BURGERS sa naučíte ako správne pripraviť ten najnetradičnejší ale zároveň najlahodnejší burger na svete. Ak robíme burgery doma, pridáme tam všetko čo nám chutí a niekedy je chuť svojsky špecifická, no tvárime sa, aké je to lahodné. Naučte sa preto, ako skombinovať všetko to, čo máte radi a pritom zachovať skvelú lahodnú chuť.

Francúzska klasika: Francúzska kuchyňa je jednou z najpopulárnejších kuchýň sveta. Vyníma sa svojou originalitou a pri jej ochutnaní, nastáva na chuťových pohárikoch hotový orchester chutí. Najvychýrenejším národným jedlom sú neodmysliteľne žabie stehienka, prepeličky a slimáky. Čo na prvé počutie znie hrozne, chutí famózne! Na tomto kurze Vás naučíme všetky finty pravého francúzskeho kuchára a tiež sa dozviete ako dokonale pripraviť jedlo francúzskej kuchyne, so sladkou bodkou na záver.

Talianska klasika: Taliansko? Predstavíme si cestoviny, paradajky, pizzu?? Vrhneme sa na to, všetko to rozvoniava, kuchyňa je zaprataná náradiami, krásne sa nám varia / pečú, zahryzneme a nakoniec to aj tak nie je ono. Na kurze Talianska klasika sa naučíte ako správne pripraviť fantastické talianske cestoviny, ako navariť to najlepšie ragú a nezabudneme ani na pravý taliansky dezert na záver.