Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Cítite bolesť v niektorej časti svojho tela a neviete, čo môže byť príčinou? Ste po dlhom turistickom výlete a Vaše nohy, resp. celé telo Vás neposlúchajú? Alebo ste len vyčerpaní, unavení a úplne vyšťavení po namáhavom a ťažkom dni v práci? Vložte svoje telo do čarovných masérskych rúk a zbavte sa všetkej bolesti.

Ponúkame Vám dve možnosti klasických masáží, ktoré Vás zbavia všetkých toxických látok v tele, uvoľnia Vaše svaly a zlepšia Vaše pohybové schopnosti. Prvým variantom je tzv. klasická masáž, ktorá je vhodná takmer pre každého. Či už máte bolesti rúk, nôh, chrbta alebo aj celého tela, klasická masáž Vám pomôže s odstránením škodlivých látok z tela, so zregenerovaním napnutých a vysilených svalov a taktiež so zlepšením Vášho celkového fyzického i psychického stavu.

Druhým variantom je tzv. športová masáž, ktorá je určená najmä pre zapálených športovcov, ktorí sa potrebujú uvoľniť pred dôležitým zápasom alebo zregenerovať svoje svaly a telo po skvelom športovom výkone. Pri tejto masáži sa využívajú aj špeciálne masážne prostriedky ako oleje, gély alebo emulzie. Tie efektívnejšie pomáhajú pri zotavovacom procese športovca a v predstihu riešia prípadné budúce problémy namáhaného organizmu.

Ak Vás Vaše telo neposlúcha, tak nie je čo riešiť. Doprajte si zaslúžený relax a obdarujte seba alebo svojich blízkych týmto super darčekom.