Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Jazda na transportériPredstavte si transportér, aký býva v akčnom filme. A predstavte si, že môžete byť na jeho kapote počas jazdy a zažiť ten pravý adrenalín. V našej ponuke máme veľa zážitkov. Ak ste nenačerpali odvahu na šoférovanie tanku alebo iný adrenalínový zážitok, tak počas tejto offroad jazdy v teréne Vám zaručene ulahodíme.

Darček je vhodný pre niekoho, kto má rád vojenskú techniku. Súčasťou zážitku je aj predstavenie vojenskej techniky. Podmienkou je dobrý zdravotný stav a záleží len na Vašej objednávke, koľko ľudí sa zúčastní tejto jazdy.

Transportéry pôsobia na človeka niekedy až hrozivo lebo sú obrovské, opancierované a vedia zdolávať prekážky čo ostatné autá s veľkými ťažkosťami. Staňte sa aspoň na chvíľu pasažierom transportéra a skúste sa udržať na jeho streche počas jazdy.

Zážitok môžete nájsť na stránke www.darcekyazazitky.sk ak do vyhľadávača zadáte Jazda na transportéri.

Stále sa snažíme Vám prinášať nové ponuky zážitkov a neustále rozširujeme našu ponuku. Veríme, že aj týmto zážitkom sme Vás prinajmenšom zaujali. A tešíme sa na Vaše objednávky. Tento darček je v príjemnej cene a rozhodne pre každého vyznávača adrenalínu. Skúste si prevetrať hlavu takouto jazdou...