Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je sobota 23.09.2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor...
Jazda na Porsche

Jazda na Porsche



320 konských síl vám niečo hovorí? Lebo mne osobne vôbec nič a keď, tak len z rozprávania iných alebo z akčných filmov. Teraz ale stačí kliknúť na www.darcekyazazitky.sk a máte možnosť sa s tými „koňmi“ osobne zoznámiť, stačí dať do vyhľadávača na našej stránke „Jazda na Porsche“ a objednať si ju.


Ponúkame vám nezabudnuteľný zážitok - jazdu na vozidle Porsche 996 GT3 Trackedition JP3 , ktorá je možná od mája do septembra. Určite si niekedy radi pozriete film, v ktorom sa hlavné postavy vozia v luxusných autách, vysokou rýchlosťou a teraz stačí jedno kliknutie a môžete aj vy.

Chcete prekvapiť svojho manžela alebo partnera, trochu oživiť váš vzťah, dodať niekomu adrenalín? Tak myslím, že toto je možno správna cesta. Za príplatok 30 Eur na osobu vám môžeme vyhotoviť dva záznamy kompletnej jazdy. Jeden záznam je nasnímaný cez rameno vodiča a druhý je z prednej strany smerom na vodiča. Obidva záznamy budú dodané na DVD. A po pár rokoch si tento skvelý zážitok môžete opäť pripomenúť, poprípade zopakovať. Pred jazdou dostane každý jazdec základné školenie, tak sa nemusíte báť, že vás „hodíme do vody“ len tak bez zoznámenia sa s autom a spôsobom jazdy na okruhu, ako aj s ovládaním vozidla. Ak by ste sa stále báli, tak ešte by som rád pripomenul, že prvé kolo jazdí náš inštruktor na mieste vodiča, počas toho vám vysvetlí a ukáže okruh, potom jazdíte vy. Sme naozaj flexibilní a vieme sa prispôsobiť každému podľa toho ako mu to bude vyhovovať.

V prípade záujmu o iné Porsche, máme v ponuke ešte auto typu Porsche 911 GT3. A pre tých málo odvážnych ponúkame možnosť byť spolujazdcom na pretekárskom Porsche 911 na okruhu, čo je určite zaujímavé, hlavne preto, že spolujazdec musí mať minimálne 12 rokov a výšku 150 cm – k synovej 15, myslím si, že ideálny darček. Predsa koľko 15 ročných chalanov sa viezlo v takom aute? Ak by ste chceli byť vodičom tak samozrejme je povinné mať minimálne 18 rokov a musí byť držiteľom platného vodičského oprávnenia skupiny B, ktorý je potrebný si zobrať so sebou. Vodič musí mať dobrý zdravotný stav a musí byť spôsobilý na jazdu vozidlom – hlavne kvôli vašej bezpečnosti.

Ak ste sa rozhodli pre rýchlu jazdu s nami, dúfam, že si to užijete.[/velkost]