Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je piatok 09.06.2023, meniny má Stanislava, zajtra Margaréta...
Ideme hore

Ideme horeSpomínate si na rozprávku od Disneyho „Up“, alebo v slovenskom preklade „Hore“? Je to príbeh o pánovi, ktorý si na staré kolená splní svoj veľký sen a vydá sa za dobrodružstvom do Južnej Ameriky. Táto rozprávka má veľa dojemných a pekných momentov, je to jeden z tých výnimočnejších animovaných filmov od Pixaru, pretože na jednej strane pobaví deti veselými scénkami, ale na strane druhej obsahuje veľmi silné a hlboké scény, ktoré ocení starší divák.

K jedným z najvydarenejších patrí scéna, keď z domu vyletia tisíce balónov a dom začne letieť.Disney týmto „animákom“ inšpiroval tím ľudí v National Geographic, ktorý si položil otázku, či môže dom skutočne za pomoci obyčajných héliových balónov letieť?

Za jednu noc skonštruovali menší drevený dom, naplnili stovku balónov héliom, pripevnili ich k domčeku a... prekvapivý výsledok si môžete pozrieť na videu -Pohľad na krajinu bežiacu pod nami je prekrásny, či už v realite alebo v rozprávke. Balón je pomalší a pokojnejší, než ostatné prostriedky, čo sa udržia vo vzduchu, ako lietadlo, či vrtuľník. Je teda ideálny na vychutnávanie krásneho počasia a krásnej krajiny, ako sa môžete presvedčiť aj na tomto videuO čarovný zážitok máte postarané, jediné, čo Vám v oblakoch môže chýbať je niekto blízky, tak si ho nezabudnite vziať so sebou.

Viac o lete balónom na www.darcekyazazitky.sk