Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
HAVAJSKÉ OSTROVY - Waikiki a NAJ pláže Polynézie,

HAVAJSKÉ OSTROVY- Spojíte zopár ostrovov a skál, dáte ich do stredu mora a olalááá – máte raj na zemi. Dokonalé miesto pre všetkých surfistov a raj ničnerobiacich dovolenkárov je práve naša destinácia – Havajské ostrovy. Ak aj Vás vždy lákal všade preslávený Havaj, nádherné pláže a podmorský svet, nemôžete urobiť lepšie než vybrať sebe alebo svojim blízkym práve tento nezabudnuteľný zážitok.

Najznámejšia pláž na svete – Waikiki sa nachádza práve na Havajských ostrovoch a Vy ju máte možnosť preskúmať z toho najlepšieho pohľadu – z lehátka. Pláž priamo pokračuje do DiamondHeadCrater, v ktorom sa natáčala Modrá lagúna. Vstup do nej je však prísne obmedzený, keďže je vyhlásenou prírodnou pamiatkou. Avšak nemyslite si, že budete celý pobyt len vylihovať na slniečku a nič nerobiť, aj keď to k Havaju tiež patrí. Okrem už spomínanej Waikiki navštívite aj Honolulu, hlavné mesto Havajských ostrovov, ktoré sa pýši neuveriteľným množstvom mrakodrapov. Užite si západ slnka z hociktorého mrakodrapu a nezabudnuteľný zážitok je na svete.

Okrem iného navštívite aj Pearl Harbor, bývalé kotvisko amerických bojových lodí s jedným vystaveným exemplárom, aby pripomínala neslávnu minulosť tohto miesta.

San Francisco je síce od Havaja vzdialené nejaký ten kilometer, avšak na Vašej ceste sa zastavíte aj tu. Je preslávené najmä svojimi električkami a ulicami v neuveriteľne strmom kopci, avšak tým pravým symbolom tohto mesta je Golden Gate – most, ktorý pozná azda každý. Spoznajte ho aj vy!
Výlet na Havajské ostrovy je výletom, na ktorý sa nezabúda a budete na neho ešte dlho spomínať, to Vám vieme garantovať. Spája v sebe oddych na najkrajších plážach sveta ale aj spoznávanie novej kultúry a preto bude skutočným zážitkom nie len pre tých, čo radi leňošia, ale aj pre tých, pre ktorých je prvoradé poznanie nového.