Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je piatok 09.06.2023, meniny má Stanislava, zajtra Margaréta...
Dovolenka - letné zážitky

Dovolenka - letné zážitky
Leto je za rohom a prichádza čas letných dovoleniek. Ak Vám tento rok nevyšli peniažky alebo len skrátka nechcete riskovať štátne prevraty a reformy, krachujúce krajiny a výkyvy počasia, vyberte si oddych, za ktorým nemusíte cestovať dlhé hodiny v stiesnenom lietadle. Vaša Adina – firma na zážitky, Vám totižto prináša skvelé alternatívy letných dovoleniek a to po celom Slovensku. Nech teda bývate kdekoľvek na Slovensku, skvelý oddych máte s Adinou len na skok. Či už máte voľný celý týždeň alebo len víkend, v našej ponuke si určite vyberiete, tak hor sa do toho, nech si svoj termín zarezervujete už teraz.

Ak máte na druhú stranu chuť užiť si niečo jedinečné a mať zážitok na celý život, vyberte sa objavovať Ameriku a jej krásy s našimi najnovšími zážitkami. Môžete precestovať všetko, od Mexika a Kuby až po Havajské ostrovy, spoznáte históriu aj krásy prírody, miestne trhy aj možnosti oddychu.

Neviete si z našej ponuky vybrať? Nečudujeme sa Vám, veď vybrať si z viac ako 500 zážitkov dá naozaj zabrať. Preto Vám chceme v skratke zhrnúť tie najlepšie dovolenkové zážitky, ktoré ste vybrali a odskúšali Vy sami – naši verní zákazníci.

Poďme sa teda pozrieť na najpredávanejšie pobyty od Adiny :

1. Sen pre dvoch – najpreverenejší pobyt, 100 % spokojnosť. Víkendový pobyt pre dvoch obsahuje všetko, čo má obsahovať správny relaxačný romantický víkend

2. Noc na Lomnickom Štíte – noc v oblakoch. Zážitok, na ktorý sa nezabúda! Strávte jednu noc so svojou láskou alebo s priateľmi na tom najvyššom mieste!

3. Relaxačný pobyt pre dôchodcov a seniorov - ten pravý oddych pre všetkých, ktorí si to zaslúžia. Dovoľte svojim rodičom a starým rodičom užiť si chvíľu bez stráženia vnúčat a doprajte im ten pravý relax.

4. Pobyt pre golfistov vo Vysokých Tatrách – milovníci golfu aj začiatočníci plný entuziazmu si vyberajú tento golfom nabitý víkend.

5.Aktívny týždeň v srdci Tatier pre dvojicu – ak nie ste fanúšikom leňošenia, vyberte si tento týždeň plný akcie, kde o Vás bude kráľovsky postarané.

Ak ste si nevybrali ani jeden z vyššie spomenutých pobytov, nezúfajte a s k ľudom sa obráťte na náš zákaznícky servis, kde Vám vždy radi a ochotne pomôžu či už s výberom vhodného zážitku, detailami zážitku alebo s rezerváciou.

Želáme Vám krásnu letnú dovolenku vo všetkých jej podobách a dúfame, že si ju vyberiete práve v Adine