Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Dovolenka - letné zážitky

Dovolenka - letné zážitky
Leto je za rohom a prichádza čas letných dovoleniek. Ak Vám tento rok nevyšli peniažky alebo len skrátka nechcete riskovať štátne prevraty a reformy, krachujúce krajiny a výkyvy počasia, vyberte si oddych, za ktorým nemusíte cestovať dlhé hodiny v stiesnenom lietadle. Vaša Adina – firma na zážitky, Vám totižto prináša skvelé alternatívy letných dovoleniek a to po celom Slovensku. Nech teda bývate kdekoľvek na Slovensku, skvelý oddych máte s Adinou len na skok. Či už máte voľný celý týždeň alebo len víkend, v našej ponuke si určite vyberiete, tak hor sa do toho, nech si svoj termín zarezervujete už teraz.

Ak máte na druhú stranu chuť užiť si niečo jedinečné a mať zážitok na celý život, vyberte sa objavovať Ameriku a jej krásy s našimi najnovšími zážitkami. Môžete precestovať všetko, od Mexika a Kuby až po Havajské ostrovy, spoznáte históriu aj krásy prírody, miestne trhy aj možnosti oddychu.

Neviete si z našej ponuky vybrať? Nečudujeme sa Vám, veď vybrať si z viac ako 500 zážitkov dá naozaj zabrať. Preto Vám chceme v skratke zhrnúť tie najlepšie dovolenkové zážitky, ktoré ste vybrali a odskúšali Vy sami – naši verní zákazníci.

Poďme sa teda pozrieť na najpredávanejšie pobyty od Adiny :

1. Sen pre dvoch – najpreverenejší pobyt, 100 % spokojnosť. Víkendový pobyt pre dvoch obsahuje všetko, čo má obsahovať správny relaxačný romantický víkend

2. Noc na Lomnickom Štíte – noc v oblakoch. Zážitok, na ktorý sa nezabúda! Strávte jednu noc so svojou láskou alebo s priateľmi na tom najvyššom mieste!

3. Relaxačný pobyt pre dôchodcov a seniorov - ten pravý oddych pre všetkých, ktorí si to zaslúžia. Dovoľte svojim rodičom a starým rodičom užiť si chvíľu bez stráženia vnúčat a doprajte im ten pravý relax.

4. Pobyt pre golfistov vo Vysokých Tatrách – milovníci golfu aj začiatočníci plný entuziazmu si vyberajú tento golfom nabitý víkend.

5.Aktívny týždeň v srdci Tatier pre dvojicu – ak nie ste fanúšikom leňošenia, vyberte si tento týždeň plný akcie, kde o Vás bude kráľovsky postarané.

Ak ste si nevybrali ani jeden z vyššie spomenutých pobytov, nezúfajte a s k ľudom sa obráťte na náš zákaznícky servis, kde Vám vždy radi a ochotne pomôžu či už s výberom vhodného zážitku, detailami zážitku alebo s rezerváciou.

Želáme Vám krásnu letnú dovolenku vo všetkých jej podobách a dúfame, že si ju vyberiete práve v Adine