Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Podnikať cez internet je v dnešnej dobe u ľudí veľmi atraktívne. Máte možnosť pracovať z pohodlia Vášho domova, pri voňavej kávičke, v zime sa nebrodiť snehom.

Na internete máte všetko hneď po ruke, jedným klikom získate potrebné informácie, skvelé inšpirácie a rady. Ale málo kto si uvedomuje, že práca cez internet vôbec nie je odlišná s reálnou prácou, papierovou. Všetko, čo je zverejnené na internete má tiež svojho majiteľa, ktorý strávil pri vymýšľaní produktu, textu, či fotení nie malú chvíľu, aby to bolo dokonalé. Práca s internetom neznamená, že si veci stiahnem z googlu a je všetko v poriadku.

Málo kto sa vyzná na internete profesionálne, respektíve v dnešnej elektronickej dobe všetci vieme rýchlo zapnúť prehliadač, naťukať kľúčové slová a stiahnuť prvú informáciu, ktorú nám to vyhodí. Ak by ste sa však preklikali hlbšie, dostali by ste sa k zdrojovému kódu, prvotnému nahraniu tejto informácie na internet a zistili by ste, že má reálneho autora s menom a priezviskom, možno dokonca aj firmu, pod ktorou vystupuje.

Nás ako spoločnosť, ktorá Vám plní tajné sny, veľmi teší, že máme popularitu a navštevujete našu webovú stránku, fan page na facebooku, kanál na youtube a pod., ale uvedomte si prosím, že všetko čo je zobrazené na našom webe vymyslela fyzická osoba, ktorá pri tom strávila nie sekundu, ale hodiny, niekedy dokonca dni, či už týždne tak, aby to bolo dokonalé a naši zákazníci boli maximálne spokojní so všetkými službami a informáciami, ktoré im poskytujeme.

Sme ústretoví ku každému klientovi, dodávateľovi. Všetkým sa snažíme vyhovieť a splniť ich požiadavky, dohodnúť sa a korektne spolupracovať. Prosím, ak potrebujete pomôcť, kontaktujte nás. Naši pracovníci sú veľmi priateľskí a v každej situácii Vám dvihnú telefón či odpíšu na e-mail a radi Vám dajú odpoveď na všetky otázky. Máte impulz pre zmenu, vylepšenie, alebo dobrú radu? Radi prijmeme aj konštruktívnu kritiku, pretože len spätná väzba a Vaše názory nás posúvajú vpred.

Na koniec možno len jedna myšlienka, premýšľajte, pretože nič nie je také jednoduché, ako sa na internete zdá. Venujte svoj čas na plnenie snov, choďte si za svojimi cieľmi, úspechom.

No vypláca sa originalita nie copyright.